Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyám nem érti meg hogy ne...

Anyám nem érti meg hogy ne posztolja tele az oldalát a gyerekem képeivel. Ez normális hogy egy nagymama ilyen?

Figyelt kérdés

4 hónapos a gyermekem anyámnál 100 kép van már róla kint mert ugye magának mindig kért hogy küldjek vagy ha nálunk van szétfotozza. Nekem 4 képem van kint összesen a gyerekemről! Megkértem hogy ne posztolja de kb 2 hétig betartja utána megint mindent kirak. Olyanokat mond hogy “babánk” stb

Szerintem ez kicsit beteges. Ő az én lányom és nem neki szűltem és azért hogy mutogassa számomra vad idegeneknek. Már volt belőle félreértés is mert apukámnak mondták hogy anyám éjjel -nappal a gyerekkel van ( mert a képekből itélve úgy tűnik pedig csak küldött képeket rak ki ) és hogy apám miért nem. ( elváltak) Nem értem miért kell ennyire a külvilágnak élni iszonyatosan zavar…


2022. jún. 19. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Fb felé jelented a képet, így lekerül.
2022. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha annyira zavarna, nem hagynád, hogy fotózza. Ennyi.
2022. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Ki küldi neki a képet? :D
2022. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Kérd meg, hogy legalább ne nyilvánosba tegye. Bőven elég, ha csak az ismerősök látják.
2022. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert amikor itt van akkor azt lesem hogy mikor fotozgatja ugye? Addig en altaba elmosogatok kiteregetek megfozok stb de egyebkent meg Fotozza nyugodtan de ne rakja ki!!! A kepet se azert kuldom neki hogy kirakja hanem mert o latni szeretne.

Ha ra szolok leszedni de nem tudom en vagyok a hulye vagy ez normalis hogy automatikusan minden megy a kulvilagnak mintha kotelezo lenne?

2022. jún. 19. 12:18
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Dicsekszik az unokával, nagyszülőknél ez ilyen státuszszimbólum.
2022. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Az öregek nagyon rá vannak kattanva a facere. Nagyon élik a témát. Tetszőleges hír alatt is olyan szájkarate megy hogy csak fogom a fejem.
2022. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Elveszed tőle a telefont az ajtóban, vagy húzzon haza. Ennyi.
2022. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Pedig a 2 ey 3 jol irja! Itt te vagy az aszisztens.
2022. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális, de a nagymamák többsége ilyen. Döntsd el, hogy naponta lecseszed, esetleg kitiltod a gyerek közeléböl vagy legyintesz egyet a dologra.
2022. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!