Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám nyitott ablaknál...

Nagymamám nyitott ablaknál akarja használni a légkondit, hogyan magyarázzam el neki, hogy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Nem tudom megértetni vele, hogy kiereszti a hideget, ha nyitva hagyja az ablakot. Azt mondja, neki kell, hogy járjon a levegő nyáron, de hűvös is legyen. Most annyit értem el, hogy bukóra nyitja az ablakot, és leereszti résesre a redőnyt, de akkor sem akarja becsukni. Szerintem amint elmentem, felhúzta a redőnyt, és kitárta az ablakot.

2022. aug. 27. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Semmi gond, majd ha megjön a villany számla, kikapcsolja a légkondit. Ostoba proli.
2022. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet ez már a szenilitás és nem fogod tudni neki megmagyarázni.
2022. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Lehet a felmelegedés ellen harcol így.
2022. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
#3 na ezt fejtsd már ki.
2022. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Maj egy hónap mulva eldönti hogy így pazarol vagy eszik
2022. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Kié a villanyszámla? Mamáé? Hagyd, majd jövő hónapban észbe kap.

Tiéd? Kapcsold ki a légkondit. Ha nem érti, akkor csapd le a villanyórát :)

2022. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
A férjem anno az autóban húzta le az ő oldalán az ablakot, én meg nem értettem, miért nem hűt a légkondi 😂😂😂
2022. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő fizeti. 2 éve egyedül él, mert meghalt a második férje. Akkor örökölt 5 milliót, aminek a nagyobbik részét már elszórta, nagy költekezésbe kezdett, csak attól félek, ha így folytatja eladósodik, aztán rajtunk hajtják be. Mindenkinek veszi a használhatatlan ajándékait, amik a padláson kötnek ki, még a szomszédasszonynak is nagy szatyor ajándékokat visz. Ész nélkül vesz magának mindent, és itthon döbben rá, hogy nem kellett volna megvennie. De ez a légkondi dolog a legdurvább most.
2022. aug. 27. 14:36
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: ha olyan a helyzet, vetessétek gyámság alá. Ha nem olyan, akkor meg hadd csináljon a pénzével, amit akar. Saját vagyonán tudják behajtani a tartozást
2022. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De komolyan kezd felb.szni ez az egész! Az első férje, a nagyapám egész életében adóságokat halmozott, és behajtások elől menekült. Halálakor majd egymillió forint adóságot akartak rajtunk behajtani, szerencsére megúsztuk. Ha ő is elkezdi ezt, én kurv mérges leszek.
2022. aug. 27. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!