Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Halott nagyszülő megnézése?

Halott nagyszülő megnézése?

Figyelt kérdés

Van lehetőség hamvasztás előtt még megnézni, anyum pl még szeretné látni, de én irtózom tőle. Nem akarom, hogy beégjen az emlékeimbe vagy ilyesmi.


Ti hogy jártatok azzal, hogy megnéztétek? Segített valamit az elengedésben?



2023. márc. 2. 15:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább búcsúzásnak mondanám, nem megnézésnek.

Volt akitől elbúcsúztam igen, és volt akitől nem volt módom, és volt akitől nem akartam.

2023. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%
Nagyszülő kapcsán ni cs tapasztalatom de mikor a kislányom meghalt èn megnéztem. A pszichológusom szerint az elengedéshez fontos hogy tovább tudj lépni. Ha úgy érzed ne nézd meg. Lehet traumatizáló is.
2023. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki úgy gyászol, ahogyan ő jónak érzi. Ezt tiszteletben kell tartani! Én nem irtózom az elhunyt látványától, de ennek ellenére a családtagom temetése előtt nem voltam hajlandó ránézni, mert kiszolgáltatottnak tartottam a helyzetet. A többiek bementek és elbúcsúztak tőle. Ez ilyen.
2023. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarod ne nézd meg.
2023. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy, hogy kinek milyen volt. A lényeg, hogy TE mit akarsz. Ha nem akarod megnézni, akkor Isten ments, hogy magadat erre erőltesd, vagy bárki erőltessen téged.
2023. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
78%

99,9%, hogy mikor papámtól búcsúzkodtam már nem élt, és hiába éltem vele 25 éven át, ha eszembe jut azt a képet látom, ahogy ott feküdt, kizárólag azt.. Úgyhogy én biztos nem akarnám látni az elhunytat ha ismét ilyen adódna

(nála azt mondták nekem, hogy még él, csak később kezdtem gyanakodni)

2023. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
14%
Miért pontoztatok le? (15-ös vagyok.)
2023. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
21%
Én 15-ös nyomtam egy "hasznosat", mert vetted a fáradságot, hogy leírtad az esetedet. Mondjuk az elég furcsa, hogy egy tanár ilyen dologra kényszeríti a diákjait!
2023. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%
A #15-ös én vagyok, te a #14-es voltál. De amit leírtál az netto hülyeség. Ravatalazáskor leragasztják a szemeket és az ajkat. Nem láthattál lógó nyelvet és semmibe meredő szemeket. Kitaláció miatt be is jelentettem a válaszodat, mert megbotránkoztató.
2023. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
22%
Közben elcsúszott a számozás valami miatt, na mindegy...
2023. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!