Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyós büszkén mutogatja az...

Anyós büszkén mutogatja az unoka képeit, közben nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Mutogatja, büszkelkedik, meg h milyen jó nagymama, stb. Holott nem is erdekli igazán a kicsi.. Miért teszi ezt?

2023. ápr. 7. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan azért hogy legyen mivel büszkélkedni mások előtt, semmi más oka nincs.
2023. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogy megmutassa másoknak, ő aztán milyen jó nagymama. Ne engedd, hogy mutogassa, meg tegyen fel képet bárhova.
2023. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neeem, már az elején leszögeztük hogy ne rakjon ki fenyképet, mondta hogy de azt nem tilthatjuk hogy mutogassa. Hát mutogassa ha szeretné, de alig ismeri
2023. ápr. 7. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy elég gyakori problémába futottál bele te is. Anyósod kirakat életet él, ciki lenne, hogy mások tudnak az unokájáról, és ő mégsem tartja vele a kapcsolatot. Ilyenkor mutagatnak minden elérhető fotót és körítenek hozzá valami mesét valós információk hiányában. A baba életét nem befolyásolja, a tiédet sem. Ha bárkivel találkozol és rákérdez a mama által
2023. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Elküldte véletlen. Szóval ha bárki rákérdez a mama által mutatott képekre, mondd az igazat és hogy már x hete nem találkoztatok, üdvözlöd anyóst. Aztán menj tovább a dolgodra. Neked nincs ezzel tennivalód.
2023. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Én anyósom is ilyen, de engem nem érdekel. Facebookra nem rak ki semmit szerencsére, csak bent a munkahelyen büszkélkedik állandóan.
2023. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen típusú nagyinak szimpla trófea az unoka. Emlékszem, az egyik nagymamám is ilyen volt.


Nem látogatott, elvárta hogy engem vigyenek (később meg én menjek) hozzá - pedig felajánlottuk a fuvart, akár az ágyat is, maradjon amíg tetszik. Ő (az egyszerűség kedvéért legyen Mama)egy pici lakásban lakott, másik nagyszüleim (a másik nagymamám legyen Nagyi) egy kertes házban.

(Azt meg sem említem, hogy a másik nagymamámat nem is lehetne visszatartani. Mindkét nagymamám egy másik országban lakik, Nagyi rendszeresen jött ki hozzám, amíg csak bírt. Mama is utazgatott, olyankor kötelező jelleggel meglátogattuk, ő szinte sose jött.


Amikor Mama elvitt engem "tekeregni", akkor rendszerint meglátogattunk egy-egy nénit. Én szépen le lettem ültetve egy székre - előtte persze be lettem mutatva, mint "egy szál Unokám!!", aztán elkezdtek beszélgetni valami olyanról, ami engem egyáltalán nem érintett, és persze be se vontak. 8-ra haz kellett volna vinnie, 9 órakor még nagyban tárgyaltak valamit.


Olyan kár, hogy jó gyerek voltam. Ha borogattam volna ezt-azt, akkor nem untam volna ott szét a fejem :D

2023. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!