Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A mennyasszonyommal nyáron kelünk egybe.

Szegény nemrég elvesztette a nagyszüleit. A nagypapájával nagyon jó kapcsolatban voltak és nagyon hiányzik neki.

Szeretné felkérni az egyik barátját, hogy a menyasszony-táncnál táncoljon vele a nagypapa helyett.

Őszintén szólva eléggé meglepett, de a másik nagypapával is szeretne táncolni, de engem egyáltalán nem zavarna egyik eset sem.

Viszont a másik nagyszülők és néhány rokon arról a részről kicsit forgatták erre a szemüket és most ezen megy a feszülés.

Én nem gondolom ezt morbidnak, de a mennyasszonyom most ki van borulva és legszívesebben nem is hívná meg azokat, akik erre "rosszul" reagáltak.

Mit gondoltok erről?



2023. nov. 21. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne kezdjetek most parázni ezen, mert a nyár messze van még és ki fogtok addig készülni. Tapasztalat.


Nekem már nem él apukám, és én alapból úgy gondoltam, hogy apám öccse kísér majd az oltárhoz, akivel kiskorom óta nagyon jó a kapcsolatunk, heti egyszer biztos, hogy beszélünk valamilyen formában, és apa halála óta ott van mellettem mindig, amikor szükségem lenne apámra. Örömmel mondott igent. Egyébként a húgommal is ilyen a viszonya, őt is ő kísérte oltárhoz.


Na de mikor ezt megtudta apám bátyja, a keresztapám, keresztanyám új férje, a férjem apja, a férjem bátyja, anyósom meg az új férje... Te jó isten, mi volt ott. Mindenki kiakadt, mindenki azt gondolta, hogy neki kell engem oltárhoz kísérni. Olyan stílusban és olyan dolgokat vágtak a fejemhez, hogy hálátlan kis k*rva vagyok, meg kitehetem az ablakba a jó kapcsolatot a nagybátyámmal, meg ilyesmi hogy is jut az eszembe, hogy én konkrétan megmondtam, hogy annak, akinek nem tetszik a döntésem, az vegye az esküvői meghívást semmisnek, nem látjuk szívesen az esküvőn. Volt aki ebből értett, főleg anyósomék meg apósomék, de pl apám bátyja nem jött el, azóta se keressük egymást.

2023. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Az kíséri az oltárhoz a feleségedet akit ő akar, vagy ti akartok. Igazából ennek semmi jelentősége nincs. Ugyanúgy nincs mint annak hogy ki a tanú. 1 év múlva senki se fog emlékezni rá csak ti ketten. Ha nektek így jó akkor abba senkinek se lehet beleszólása. Nem mellékesen az esküvőt ti fizetitek gondolom, nem a sértődött fél. A feleségednek igaza van.
2023. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!