Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ilyet hallottatok már? Szöke...

Ilyet hallottatok már? Szöke kisfiunkat nem úgy szereti anyósom, mint a másik kettöt.

Figyelt kérdés

Három kisfiunk van, a legkisebb szöszi. Én is, férjem is barnák vagyunk. Anyósom a szöke egyébként, gondolom ez ütött vissza. Mikor 2 éve megszületett hangoztatatta, hogy nem a férjemé. A szõkeség miatt. (Az nem baj, hogy férjem barna egy barna-egy szôke szülöpártól, de a kisfiam nem lehet az, ha mindketten barnák vagyunk) Jópárszor férjem kiosztotta, végül én is. Azóta "belátta", hogy a gyerek amúgy kiköpött apja, de továbbra is külônbséget tesz a 3 fiú között. Nemrég megérdeklõdtem végülis mi baja a kicsivel. Válasz rá, hogy aranyos, de nem tudja unokájának tekinteni, mivel annyira más ezzel a hajszínnel mint a férjem.

Mit lehet ezzel kezdeni? Ezt elöadta a férjmnek is, mikor én direkt nem mondtam neki semmit, mert nem akartam újra balhét. Természetesen rosszul esik ne ez a fajta hülyeség nem akar beszélni az anyjával.

Amúgy is érdekes nö. De míg meg nem született a kicsi legalább tudtam hogy szereti a fiát, unokáit, ezért benyeltem a hülyeségeit



2014. márc. 19. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod beteg!!!

Nem mindegy, hogy milyen színű a haja? Én sötét, aztán kisgyerekkoromban szőke hajam volt. Ahogy idősebb lettem, úgy sötétedett a hajam. És közben végig ugyanúgy szerettek :D Pedig anyukám, apukám barna hajú, én mégis szőke kisgyerek voltam.

2014. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*Én sötét hajjal születtem :)
2014. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
nem normális az anyósod. én megszüntetném vele a kapcsolatot.
2014. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Igen, ha ez megnyugtat, öcsém is nagyon szőke volt kiskorában, kb 10 éves korára bebarnult, lehet hogy a te fiad is be fog. :D
2014. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, nem lenne-e érdemes egy apasági tesztet csinálni, és átnyújtani anyósnak karácsonyi ajándéknak. :D


Manapság ilyesmi már nem lenne szabad, hogy gond legyen, hamar kideríthetö ugyanis, hogy mi az igazság.

2014. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én megkérném a férjemet, hogy egy kicsit beszélgessen el a "kedves " anyóssal, hogy, ha kivételezget a gyerekekkel, akkor nem viszitek hozzájuk. Akkor megy csak a férjed és ennyi.
2014. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Anyósod nem komplett. Nálunk én sötétbarna hajú vagyok, majdnem fekete, férjem is barna, a nagyobbik fiunk szőkének született, azóta ugyan sokat barnult, de még most is inkább szőkésbarna. Szerencsére anyósom normális, de ha úgy viselkedne, mint a tiéd, valószínűleg maximum sátoros ünnepeken látogatnánk.
2014. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Én mondanám neki drága anyuka,nem az a fontos ki csinálta hanem az ki neveli fel.Az pedig a maga fia.és nem 1-et hanem 3-at:))Amúgy meg állj a sarkadra és határozottan mond meg neki,ha nem egyformán ajmározza őket akkor elballaghat végleg.Most még 3éves a kicsi,de ahogy nől úgy fog neki fájni ha mindig azt látja vele paraszt a kedves mama
2014. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer majd itasd le és kérd meg, hogy meséljen élete nagy szerelmeiről. Lenne egy fogadásom, hogy volt egy nagy szerelme, szőke, aki otthagyta és most ez az elfojtott rossz emlék jön elő benne.
2014. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod végtelenül ostoba.
2014. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!