Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Felnőttek! Én gondolom rosszul...

Felnőttek! Én gondolom rosszul? 14/L

Figyelt kérdés
A papámról lenne szó . Amikor kicsi voltam rengeteget játszott velem és nagyon sokat voltam vele szinte mindig . A suliba is sokszőr eljött értem és mindid mesélt nekem... szóval rengeteget foglalkozik / foglalkozott velem .Most már anyagilag támogat amiért nagyon hálás vagyok. Régen mindig az ölébe ülve tv -ztunk meg dajkált és puszilgatott. És az a problémám hogy még mindig dajkálni akár , már nem az ölében szeretnék ülni :D Anya azt mondja hogy oruljek hogy ennyire szeret , Én Is nagyon szeretem. Csak már nem akarom hogy dajkálgasson meg puszilgasson mindig ..Én velem van a " baj"? Veletek hány éves korig volt így ? Vagy ez ennyi idosen is teljesen normális ?
2014. júl. 20. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj veled.
2014. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem nyúlkál a bugyidba, meg ilyesmi, akkor minden rendben, nincs vele baj. Mondd meg neki, hogy te már nagylány vagy, és neked ez már kicsit kínos. Szóval beszéljétek meg.

Bár gondolom, te inkább azt szeretnéd, hogy a fiúk ölébe ülhetnél, és ők puszilgatnának. :)

2014. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nyulkál , semmi ilyesmi ... :D. Utolsó , eltaláltad hogy inkább mit szeretnék ...
2014. júl. 20. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, én is ennyi idősen kezdtem már kínosnak érezni. Most a lányom van hasonló korban, teljesen megértem. Már ne üljön az ölébe senkinek (majd a barátjának), akkor se, ha nincs mögötte rossz szándék. Én se ülők apám ölébe 40 évesen, meg nem puszilgat mint babakoromban.

Mindennek megvan a maga ideje, serdülő lányok már nem kisbabák.

2014. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs rossz szándéka.. egyedül ezt anyának mondtam el de ő sem ért meg ... azt mondja hogy oruljek neki meg hogy apám le se szar ..
2014. júl. 20. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
normális amit érzel és max szépen kérd meg hogy te naaagyon szereted őt de már kezdesz nagylány lenni és túl nagy vagy ahhoz hogy az ölébe ülj ,de: az én nagyszüleim már meghaltak 14 évesen már kicsit untam hogy 124.-re hallgatom ugyanazt a történetet(persze mosolyogva végighallgattam) meg volt hogy fáradt voltam ahhoz hogy lemenjek hozzájuk(alattunk laktak) de most már mindent megadnék ha megint ott ülhetnék és hallgathatnám az unalmas történeteket. Kamaszként az ember el akar szakadni de ne feledd egyszer ez is véget ér és akkor fájni fog a szíved azért hogy többet nem fog puszilgatni...
2014. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elmondhatod neki hogy már nagy lány vagy és nem szeretnél az ölébe ülni. Mond el a nagyidnak, és ő közvetítse a kérésedet, ha így könnyebb.
2014. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod van erről egy sztori. Valami 50éves pali elment a faterjával aki 75éves volt színházba. Az öregebbik vette a jegyeket:

-Egy felnőtt és egy gyerek jegyet kérek.


Neki mindig a kicsi lány uncsija leszel még akkor is ha már családod lesz.

2014. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értem én hogy kezd idegesítő lenni, de élvezd ki amíg él a papi.

(nagyon zárójelben megjegyezném hogy az én ölembe ülhetnél nyugodtan ;) )

21F

2014. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is csak azt tudom mondani hogy örülj neki és tedd össze a kezed hogy még ott ülhetsz. én mindent megadnék ha még egyszer megölelhetném a nagymamámat. el se hiszed mennyire fog majd ez neked hiányozni. és ha már nem teheted akkor te is ugyanezt fogod mondani. megfogod bánni ha már nem ülsz oda többet. és majd magadat hibáztatod érte. én is 14/L vagyok pontosan tudom milyen ez most. és ha nem is nagyon akarok apukám ölébe is mindig odaülök és ha már elvesztesz valakit te is minden alkalmat ki fogsz használni. még ha nem is örülsz teljes szívedből ha babusgatnak. (14/L)
2014. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!