Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elvesztettük kisbabánkat...

Elvesztettük kisbabánkat egyedül maradtam a fájdalmaimmal? Élnek szüleim de mintha mégsem lennének semmi szeretetet nem mutatnak felém

Figyelt kérdés

Csak a páromra számíthatok.

Sem egy ölés,sem megérte se szeretet pedig jól esne


2015. márc. 26. 12:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hany hetes volt?
2015. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Vetélés volt vagy csecsemő halál? Sok ember számára a vetélés nem olyan tragikus esemény, azt többnyire csak az éli meg tragediakent, akivel történt.
2015. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
első 3 hónapban pont ezért nem is szokták bejelenteni
2015. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ne történjen meg ez a fájdalom senkivel sem!Belebetegszem hiányába.

Félidőben veszítettük el meg kellett szülnöm kisbabánkat.

Szüleim nem jönnek hozzánk,nem hívnak fel.Elmegyünk hozzájuk sem egy szép szó,sem ölelés semmi olyan jól esne a szeretetük.Az az igazság ilyenek voltak mindig!Miért ilyenek?nem lehet velük beszélgetni.

Nem megyünk hozzájuk többet úgy döntöttünk párommal.

Nyugalomat szeretnék magunk körül csendet!

2015. márc. 26. 13:03
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem derült ki, hogy vetélés volt e, ha igen akkor korai vagy késői, vagy esetleg halva születés történt, vagy csecsemő halál. Korai veteles általában csak a part rázza meg, ez esetben normális, ha nem ugrálnak körül. Kozepidosnel, vagy halva szuletesnel már környezet is megrendul, de sokszor fogalmuk nincs hogy kezeljék. Csecsemohalalnal szinten van egy "nem tudom mit mondjak/csináljak" érzés. ....
2015. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Hát épp nyugalmat és csendet kapsz tőlük. ...
2015. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"nem olyan tragikus!

SOHA de soha ne éld át ezt a fájdalmat!

1hetet adott a "Jóistenke hogy érezzem mozgását!


"Senki nem érezheti szeretetemet irántad,

hiszen TE voltál az egyetlen aki hallotta

a szívemet belülről dobogni! "Anya Potyognak könnyeim!

2015. márc. 26. 13:10
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem tudják,hogy mit is mondjanak,egyáltalán felhozzák-e a témát,stb.
2015. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván a vetélés is nagy szomorúság, bár a megszületett kisbaba halála még nagyobb lenne.

Szerintem nem baj, ha sokat vagy most kettesben a pároddal. Ha nem tudod magadban lerendezni, ha van rá lehetőséged, fordulj pszichológushoz.

Ha van valami kézzelfogható ok, ami növeli a vetélés kockázatát, próbáld legközelebb azt elkerülni. Erről érdemes a nőgyógyászoddal is beszélgetni. Pl. azt hallottam, az ülőmunka is növeli a vetélés kockázatát.


Ne vegye ez el a kedveteket a gyerekvállalástól! Ha újra megfoganna egy kisbaba benned, az lenne a leghatékonyabb gyógyszer mostani lelkiállapotodra.

2015. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem, a többség számára bizony nem olyan tragikus, mint egy csecsemő halál. Sajnos van ilyen, előfordulása az életben.

Ne sértődj meg, de túl nagy jelentőséget tulajdonitasz a szüleid reakciojanak. Te "csak" terhes voltál a számukra, ok nem nagyszülők

2015. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!