Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon megbántottam, hogy...

Nagyon megbántottam, hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma nagyon megbántottam a nagymamámat..pedig imádom, ő a mindenem!!Az életem adnám érte,tűzbe mennék érte!Nekem ő a legfontosabb....:(

Úgy megbántottam hogy elkezdett síni.Egy szóval bántottam meg....Persze nem ilyen csúnya szó,hanem egy ilyen általános,de neki mégis nagyon rosszul esett....azért szítottam így,mert ideges voltam,rossz kedvem volt... Utána mondta hogy nem haragszik,felejtsem el a dolgot már túl lépett rajta.De nem!Ismerem!Nem mondja de megjegyezte és fáj neki..:((

Hogyan engeszgeszteljem ki???Nagyon sírok már több órája,utálom magam.Ő nem ezt érdemli tőlem....mindent megtesz értem.Csodás nagyszülő,és remek ember!!Hogy engeszteljem ki? :'(



2016. júl. 26. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*szólítottam így
2016. júl. 26. 23:09
 2/11 Eszter76 ***** válasza:
100%
Mondd el neki ezt így, ahogy ide leírtad. :-)
2016. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
De mit mondtál neki?
2016. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A lényeg tömören hogy van egy fiú akivel járok.Mamám nagyon félt,szerinte a fiú engem majd csak meg akar "pöckölni" és majd ott hagy!DE NEM ISMERI A FIÚT,SEMMI INDOKA SINCS ERRE!Majd anyuval kicsit össze morogtunk....Később mamám felhívta anyut,és anya szólt hogy vegyem fel a telefonját.Felvettem,majd vittem anyuhoz.


Anya megkérdezi:Ki az?

Én:Az anyád!Mama!


Na mami az "anyád" szón haragudott meg.

nagyon utálom magam,és egy utálatos dhögnek érzem emiatt magam....:'(((

2016. júl. 26. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ne utald magad, nem volt ez annyira nagyon durva, szerintem a mamad kicsit tul erzekeny, ha ezen ennyire megsertodott. nyugi, majd elul a vihar es megbekultok, mondd el neki ezt, amit ide leirtal, aztan varj egy kicsit.
2016. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Holnap át mennék hozzá beszélni..de nem tudom hogy nézzek a szemébe...:(

Ő is azt mondta hogy nem ezt érdemli tőlem,mert tényleg sokat tesz értem

2016. júl. 26. 23:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Van 1 süti amit szeret...szerintetek vigyek ndki? vagy ilyen tipikus lekenyerezésnek tűnik?
2016. júl. 26. 23:47
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hivd föl telefonon és kérj tőle bocsánatot még ma, aztán bőgjétek ki magatokat szépen a telefon két oldalán. Holnap vigyél neki sütit. Aztán bőgjétek ki magatokat jól együtt. a hiperérzékeny nagyi és a hiperérzékeny unokája. Aztán meséltesd el vele, milyen volt, amikor ő először szerelmes volt és kibe és ... hogyan ismerkedett meg aztán a nagypapával és hogyan udvarolt neki. Aztán igérd meg neki, hogy egyszer majd bemutatod neki a fiúdat , aki aranyos és kedves és okos és vigyár rád... Hidd el, hogy a nagymamád is volt szerelmes, különben nem bőgnétek most a telefon két oldalán...
2016. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és senkit ne küldj el a p..csába, még azt se aki itt válaszol neked, az indulataidat meg kell tanulnod kordában tartani, mert látod, még azt is megbántod az indulatosságod miatt, akit nagyon szeretsz.
2016. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan 10 éves lehet a kérdező, ebben a korban ha jól rémlik, még érzékenyebbek a gyerekek. Tök felesleges ezen ennyit túrázni, családokban előfordul az ilyen, és még fog is. Mondd meg neki, hogy nem úgy gondoltad, nem akartad megbántani, esetleg ajánld fel neki a segítséged valamiben. Szerintem ő is ismer téged, kétlem, hogy sokáig aggódna emiatt.


Legyél egy kicsit erősebb, mert ha mindig ennyit szenvedteted magad, mikor megbántasz egy hozzád közelálló személyt, sosem lesz nyugodt életed.

2016. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!