Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Idegesítő nagymama?

Idegesítő nagymama?

Figyelt kérdés
Nagymamám egyedül és túlzottan unatkozik, mindennap 3x a nyakunkra jár, "megnézni minket" vagy éppen hozni akar valami hülyeséget... mit csináljak vele? elegem van belőle, elég lenne ha heti 1x találkoznánk... Olyanokat mond, hogy télre ideköltözik, mert nem akar tüzelni, stb. ELEGEM VAN BELŐLE, valaki segitsen, mert nem tudom mit csinálok vele
2016. szept. 4. 00:06
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Lehet azt hiszitek, hogy egy bunkó vagyok, de szülinapon és karácsonyon kivül nem nagyon szeretném látni !!!
2016. szept. 4. 00:08
 2/36 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem becsüld meg míg lehet.
2016. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
És ha rajtam nem kell segíteni? Csak békén hagyni, had legyen saját életem?
2016. szept. 4. 00:12
 4/36 anonim ***** válasza:
31%
Gondolj bele.. Lehet hogy nincs mit csináljon,magányos és csak az unokájára vágyik. Vagy csak nagyon félt téged. Nyugtató meg hogy minden rendben van,és akkor nem aggódik.
2016. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
Addig örülj amíg él még. Ne legyél szívtelen.
2016. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%
Nyugtasd ***
2016. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
1 óra múlva már megint jön ám... Ilyeneken túl vagyunk... Csak tudod más ismerősöm heti 1x megy át a vasárnapi ebédre, mamája át se megy hozzá... Engem miért ver ennyire az élet nem tudom
2016. szept. 4. 00:15
 8/36 anonim ***** válasza:
44%
Majd amikor már nem lesz,azt fogod kívánni hogy bárcsak minden nap betoppanna többször is,mint régen!
2016. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Lehet, de most a jelenbe élünk, csak mikor mindenbe bele akar szólni, azt hiszi ő az anyám, közbe joga az 0 a házunkba. Egyébként barátai nincsenek, ő maga intézte így mert elviselhetetlen. ÉRdekes másik mamámat napi 5 ember megkérdezi h miújság vele... Másik mamámmal heti 1x találkozunk, jönne ő is mindennap de felfogta, hogy nem kell... Érdekes...
2016. szept. 4. 00:22
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Vidd el ilyen klubbokba! Öregek közé! Foglalja el magát és akkor nem unatkozik.
2016. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!