Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek is bunkó volt,...

Szerintetek is bunkó volt, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy utálom a családom mert a nővérem a kiskedvenc, és csak azt nèzik mikor szólhatnak le.pl: Mindig kitűnő voltam alsóba nővérem soha, most is csak egy két négyesem van es mindig megkapom hogy nem igaz hogy ilyen szar vagyok. De a példákat napestig sorolhatnám.

A kérdés a mamám mai viselkedésére vonatkozik. Nàluk voltunk vdndègsègbe, ülünk a kanapèn . Elkezdi : "Te (èn) màr megint híztál? Mert igy olyan ronda az arcod. " hát köpni nyelni nem tudtam, ezt igy egyenesbe , es tudni kell hogy nem, nem hiztam, sőt több kilót is fogytam + izmosodtam az utóbbi időben. Ezek után nővérem próbálta terelni a témát hogy ő viszont sajnos hízott , erre mamám rákontráz: " kész szerencse , tul vékony voltàl" ..... Egy magasak vagyunk. Jelenleg 5 kg Al vagyok kevesebb a tesómnál , es rajtam izom is van . Jobban nézek ki most nála ezt ő is tudja,de nem szoktam vele amugy sem hencegni, jo a viszonyunk. Pedig nekik jobbak az adottságai


Szerintem hatalmas bunkosag volt, apám szerint csak egy " jóindulatú kérdés" volt . WTF.

Mamám teljesen ép eszű nő, 57 éves, szemével nincs baj , és nem volt rajtam semmi olyan ruha vagy bármi amitől igy láthatta, szóval teljesen szándékos volt. Mellesleg nem ez az elso eset ilyesmire......


2017. jan. 21. 18:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 17/l, 21/l
2017. jan. 21. 18:36
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen,bunkó volt.Illetve ő szerintem még nevetséges.
2017. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen bunkó volt. Legközelebb vigyél neki valami ránctalanítót ajándékba és mond mosolyogva hogy erről ő jutott az eszedbe.
2017. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%

Szerintem nem reagálod túl.Ez tényleg durva!

De nehogy elvegye az önbizalmad,ne foglalkozz vele! :)

2017. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nagyid egy fenék.

Az meg jó, hogy a nővéreddel jó a viszonyod, meg nem kaptok össze az ilyen hülyeségeken!

Nem törődj vele..

2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
ő volt bunkó. mondjuk, nem értem, hogy mi baja...de egy tahó, az tény.
2017. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Csináld amit a 3 as mondott xD
2017. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, nem ez a lényeg de a mamàd 36 éves volt amikor unokája született? Vagy az anyukádról van szó? De mindegy, mindenképpen bunkó volt.
2017. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

bunkó volt de nem értem miért nem szarsz rá ha utálod a családod.


"Először is leszögezném hogy utálom a családom " feltételezve, hogy nem te vagy a világ legjobb színésze, lehetséges hogy a családod hozzád való viszonyulását ez befolyásolja. Kicsit beképzeltnek, távolságtartónak ... vagy mit tudom én minek tartanak, miközben a testvéred egy simulékonyabb személyiség és őt meg emiatt jobban kedvelik.


Az emberek úgy viszonyulnak hozzád ahogy te őhozzájuk. Akiket kedvelünk azokat dicsérjük akkor is ha nem szolgáltak rá akiket meg utálunk azokat akkor is baszogatjuk ha semmit se csináltak.

2017. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én mindig kedves vagyok és udvarias mert úgy illik , és mert a család az első. ( ok, jò Vicc volt , a szuleim kènyszerítenek a folytonos kedvessegre, eselyem sincs másra) A nővérem pedig rideg és távolságtartó , szóval ez bukott, és amugy ő se bírja őket
2017. jan. 24. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!