Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám normális? Az első...

A nagymamám normális? Az első takarómat amit anyu kincsként őrizgetett a kutya alá rakta és felháborodott amikor anyám azonnal kiszedte onnan, mondva hogy " egy kiskutyától elvenni egy takarót, micsoda undorító dolog".

Figyelt kérdés
Tehát a gyerekkori első takarómat anyukám a nagymamámnál lévő szekrényben tartotta elzárva. a Nagyi kiszedte mégis és a kutya alá bevágta. Namost, ez lehet másnak fura, de nálunk az ilyen kis dolgokat eltesszük emlékbe, mert kedves emlékek fonódnak hozzá. A nagymamám ezzel mitsem törődve fogta és a kutyája alá bevágta had melegedjen, had rágja, tegye tönkre. Anyu már kimosta 2x 90 fokon... de a nagyim még nekem mindig azt mondogatja, hogy még visszaszerzi ő majd azt a kutyának, mert hát ez ronda dolog és ugyan már, ez egy baromság, hogy anyu ragaszkodik ehhez, ráadásul a kutya is gyerek, meg ilyenek...
2018. márc. 4. 10:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
25%
Vannak nem százas emberek akik halott tárgyakhoz ragaszkodnak az élőlények helyett. Az első kakis pelenkádat nem rakta el?
2018. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%
Ez a gondolkodás hiánya, mások dolgainak a tiszteletben tartása! Mennyi idős?
2018. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
65 éves.
2018. márc. 4. 10:18
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Anyud hibázott mert a nagymamánál lévő szekrénybe tette a takaród.
2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem értettem a tárgyakhoz való ragaszkodást, de elfogadom, ha másnak ez fontos. A nagymamád is elfogadhatná egyrészről, másrészről viszont, ha anyukádnak fontos miért nem a saját szekrényében tartotta?
2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Tároljátok nálatok ha ez nektek ennyire fontos, de most ezért kiírni egy kérdést, hogy adjunk nektek igazat, miszerint bolond a nagymama hülyeség volt. :D Én is kiraktam volna a kutya alá a mondjuk 20 éves babatakarót, ha az volt otthona legmelegebb. :D
2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Bubuka508 ***** válasza:
60%
Ezen nem érdemes veszekedni, van ugyan, aki ragaszkodik az emléktárgyakhoz, de én nem értek ezzel egyet. Én azt sem hagyom, hogy bármi, legyen az tárgy, vagy esemény, rossz emléket idézzen fel bennem, igyekszem a jó oldalát látni mindennek. Ebbe ugyan beleszólni nem lehet, bizonyos mértékig mindenki magánügye, felfogástól függően, mégis, gyakorlati hasznát a kiskutya többet veszi, ha jól megnézzük. Ostobaság ezen összeveszni.
2018. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
66%
Az egész család nem normális. :D
2018. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
37%
Imádom mikor a kutya gyerekként van kezelve a gyerek családtagok meg kb darab szarként..
2018. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%

Ma, abból a 90 fokon mosott takaróból nem sok maradt a második mosásra.


Mondjuk nem tudom, miért ott őrzitek, így kb semmi értelme egy emléknek.

2018. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!