Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férjem szerint mivel én nem...

Férjem szerint mivel én nem vagyok vér szerinti rokona nem számítok annyira mint mondjuk a szülei vagy testvérei. Ti mit szóltok ehhez a teóriához?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Hagynám az ilyet a francba, ha engem kérdezel.
2019. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Akkor költözzön újra össze a vér szerinti rokonaival. Az ilyennek kár házasodni...
2019. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

El kéne mesélned az egész történetet!


Ezek a mondatok nem úgy szoktak elhangozni, hogy a férj otthon este eszi a kolbászos kenyeret, senki nem szól egy mukkot sem, ő meg egy pillanatra megáll, elgondolkodik, és utána ilyet mond.

2019. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Vicces. Költözzön akkor velük egy fedél alá.
2019. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor huzzon haza és éljen a vér szerinti rokonaival.
2019. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Háttér? Előzmény?
2019. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántott ezzel mert az én szüleim nem így élnek és neveltek engem. A házastárs volt az elsö és a gyerekek. 17 éve vagyunk együtt 2 gyerek is van. 8 és 5 évesek. De mostanában sok gond van, huga és anyja közt,és a férjem a köztesük akin keresztül a problémájikat próbálják negoldani, apja is betegebb mint szokott lenni de az már 30 éve beteg. Szóval hanyagol már 5 hónapja amit türtem eddig. De minden hétvégénket mikor együtt lehetnénk mint család ezekkel a dolgokkal tölti és reggeltöl estig elvan az anyjáéknál. Nem mondja mikor jön, minlesz a program, mire számítsak és bunkó lett. Ma kikértem magamnak ahogy beszél velem és közölte hogy fogadjam el hogy másodlagos személy vagyok a vérrokonaihoz képest. Ez fáj nekem. Akkor minek vett el? Fogadjam el ezt a gyerekek érdekében?
2019. okt. 6. 22:26
 8/30 Savlekotő ***** válasza:
68%
Vissza küldeném a feladónak.. Nem számítasz a férjednek akkor ő se számítson neked. Értéktelen vagy neki ezek szerint, akkor miért nem kefél mondjuk egy rokonnal? Hozzá se kellett volna menni,gyanitom előtte se vett semmibe
2019. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Savlekotő ***** válasza:
53%
Szerintem van itt másik nő is,nem csak az h másodlagos vagy,csak lehet a családjára fogja... A gyerekeivel is igy bánik? Ne legyél balek..
2019. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hátba gyerekekkel sose foglalkozitt igazán. Fél óra után fársztó és inkább a tabletet adja a kezükbe meg playstationt vett az 5 évesnek. Inkább én viszem öket játszóra, focizni vagy a tóra horgászni hogy ne legyenek a lakásban egész nap tv-t nézni amíg az apjuk a telefonján játszik vagy ipadozik.. Lusta apa volt mindig sajnos, de ezt még elnéztem neki mert szeretek a gyerekekkel lenni és foglalkozni. De amit ma mondott megbántott :(
2019. okt. 6. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!