Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezt miért csinálja? Nem...

Ezt miért csinálja? Nem tettem semmi rosszat.

Figyelt kérdés
Elmúlt három hónapban megismerkedtem unokatestvéremmel, azelőtt még sose beszéltem vele. Egyszer áthívtuk őket hozzánk beszélgetni, normálisnak nézett ki, majd felvettem vele a kapcsolatot és valamiért egyfolytába kötekedett, beszólogatott. Azt hittem csak viccel, ilyen furcsa a humora, nem zavart, találkoztam vele és pár haverjával, 2 órát voltunk kb együtt. Mindvégig cinkelődött, ilyen nagyon sértőket mondott, haverjai meg egyfolytába összenéztek és röhögtek, mindenféle kcsögséget, egyszerre volt gyerekes és agresszív. Majd hazamentem, persze utána írt hogy csak viccelt és ne vegyem komolyan, én bolond meg hittem neki, dumázgattunk még pár hétig, találkoztunk újra, akkor normális volt. A gáz múlt héten történt, mikor elhívott inni, másik két haverját szintén, és ugyan az volt mint előtte, cinkelődés. Iszogattunk, telt az idő, én nem nagyon élveztem. Észrevettem miközben mentem wc-re hogy súgdolóznak valamit, nem értettem, majd miután kimentünk az udvarra, pár szót beszéltünk, majd megkérdezte mi a gond, fenyegetően nézett és feltette a kezeit, majd pofán ütött, de nagyon erősen, egyik haverja próbálta lefogni, de a másik bíztatta. Próbáltam kérdezni miért csinálta ezt, nem kaptam normális választ csak azt hogy verekedjünk, megúsztam még egy pofonnal, haverja megrúgott még, sikerült elfutnom utána, messengeren még aznap írt hülyeségeket. Azóta nem írtam vissza neki, apjától megtudtuk hogy az örökség miatt csinálta, amit mi kaptunk nem ők. Mi köze neki vagy nekem ehhez? Mi járhatott a fejében? Cigány a srác, apjáról.

2021. márc. 11. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az utolso mondat valasz a kerdesedre
2021. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok félős gyerek, ha kell mindig megvédem magam, de valamiért a cigányoktól félek, akkor is ha tudom hogy erősebb vagyok.
2021. márc. 11. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy f@szkalap és nem azért mert roma, hanem szimplán egy f@szkalap. Ahogy mondtad, nektek ehhez semmi közötök, nem te tehetsz róla, hogy a te szüleid kaptak valami örökséget és nem ők. Az öröklési jog az öröklési jog, nektek arra nincs ráhatásotok. De ennyire ostoba f@sz, hogy ennyi nem jut el a tudatáig. Nem rajtad kéne levezetnie a frusztrációját, akinek konkrétan semmi köze és ráhatása nem volt az egészre. Ne állj vele szóba soha többet, zárd ki az életből az ilyen nyomorult szarzsákokat.
2021. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát én úgy megvertem volna a haverjai előtt ezért hogy még egyszer nem néz rosszul. Én áthívnám e tette miatt hozzám és nagyon megverném, utána elmondanám hogy mi a helyzet ahogy ő is tette!
2021. márc. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

huh gondoltam, hogy valami nagy gondja van, mikor olvastam a sztori veget, szinte szamitottam ra...


hagyd ezt az embert, beteg. Kerdezo semmikepp ne allj vele es a haverjaival tobbet szoba!

2021. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mondjuk valamennyire megértem hogy frusztráló, hogy ő a kedvenc és megkap mindent én meg semmit. De azért ezt nem kellet volna.
2021. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üsd ki keményen hogy megértsen téged!
2021. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%
Meseszagú sztori... de ja. A cigány, az cigány...
2021. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!