Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vajon mit tudsz tenni ha egy...

Vajon mit tudsz tenni ha egy távolabbi helyen lakó rokon nem veszi fel napok óta a telefont? Sajnos senkit nem ismerünk a lépcsőházban akinek szólhatnánk, nézzen rájuk hisz zárkózott életet éltek.

Figyelt kérdés

Tavaly 1x már a rendőrségen jelentettuk, akkor ki is mentek és minden rendben volt velük... Viszont az egyik rokon nagyon beteg volt már, és elég sok lelki terhet cipeltek... Bármi is lehet... Ti mit tennétek?

Köszönöm a hasznos válaszokat...



2021. ápr. 11. 12:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha rá tud nézni vki akkor szóljatok neki, ha nem akkor menjen ki a rendőr.


Nagy baj is lehet

2021. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Telefonkönyvből kinézel egy lakót, felhívod, és elmagyarázod a helyzetet.
2021. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Mi akadályoz benne, hogy most is a rendőröket hívd?
2021. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Rendőröket szokás ilyenkor hívni.
2021. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ahol laknak az ottani rendőrséget hívd fel. Nagyon szívesen ki fognak menni megnézni
2021. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
Azért az nem rendőrségi ügy, hogy valaki nem veszi fel a telefont. Ha érdekel, akkor beülök az autóba és odamegyek.
2021. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
6-nak: de, ha a hozzátartozó messze lakik, akkor több nap elteltével már teljesen jogos a rendőrség segítségét kérni ilyen esetben. Talán még az önkormányzat jöhet szóba, talán egy kis falusi önkormányzatnál veszik a fáradságot, hogy ránézzenek, él-e még, városi önkormányzat nem hiszem.
2021. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

Hát elkéne menni mindenképp s valami wifis kamerát, meg nyomkövetős karkötőt meg pánik karkötőt venni.



Mert lehet tényleg rosszul lesz szegény ő se tud már telefonálni. Egyszerűbb ha megnyomja a karkötőn a gombot.


Persze leveheti.


De a kamerán mondjuk látod te is.


Ha kihúzza akkor meg csesztetni.

2021. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Röviden :a távolság 270 km. Idősek, beteg az egyikük. Fővárosban laknak.napok óta a netet bongeszem de nev nélkül a házban hiába keresek semmit nem ad ki egyik tudakozó oldal sem...
2021. ápr. 11. 13:59
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Én a tudakozóban kértem abban a házban ahol lakik az illető telefonszámot.

És nagyon szépen megkértem az illetőt, hogy csengessen be az adott lakásba, ha kell erőszakosan hosszan.

Mondtam, hogy semmit nem kell intéznie, bármi legyen is az eredmény, csak ennyit.

De te többesszámban írsz róluk, tehát nincs egyedül az illető, vagy tévedek?

Ennek ellenére azért próbáld meg amit írtam, vagy tényleg marad a rendőrség!

2021. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!