Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondta a pasijának, amiről...

Elmondta a pasijának, amiről veszekedtünk. Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Egyik fiatalabb rokonommal összevitatkoztam, mert féltettem a pasijától, szerintem nem jó ez a kapcsolat, nincs rá jó hatással, nagy összeveszés lett, sokáig Ranem beszéltünk. Nálam megtört a jég, ráírtam, beszélgettünk. Kiderült, hogy anno mindent elmondott a pasijának, amiről beszéltünk, ahogy összevesztünk, aki emiatt engem meg sem akar ismerni. Szerintetek normális, hogy ennyire kiadta, amit mi ketten beszéltünk? Ráadásul akkor még csak 3 hónapja voltak együtt, szóval kvázi idegen
2021. okt. 17. 22:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*sokáig nem beszéltünk
2021. okt. 17. 22:07
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
A párja, az egyik, ha nem a legközelebbi ember az életében, persze, hogy normális, hogy mindent elmond neki. Főleg, ha ő a téma.
2021. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Tehát még nem is ismered a pasiját, de el akarod marni tőle. Egy igazi toxikus manipulátor vagy, még szép hogy elmondja a pasijának. Ők egy pár, egy szövetség, te meg csak egy kotnyeles rokon aki kavarja a szart.
2021. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem. Egyrészt h csak 3 hónapja a párja.

Másrészt és főleg, így nehéz lesz titeket bemutatni egymásnak... ahogy történt is.

2021. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Addig normalis, ha eppen a nagy rizsaszin kodben lebegtek es ugy erezte, hogy mindent meg kell osztania vele, akar ezt a "hallatlan igazsagtalansagot is", hogy te kritizaltad az egesz kapcsolatat.

Aztan az mas kerdes, hogy valojaban azert nem beszeltetek x ideig, mert o alapbol ugy hagyott ott teged a veszekedesetek utan, hogy kesz vege orok harag, mert a maganeletebe mit szolsz bele vagy o csak serelmezte es lehiggadt volna, de a pasija is erre biztatta es csak ennek a hatasara nem beszelt veled kesobb se.

Ez utobbit azonban biztos soha senki nem ismerne be, mig az adott emberrel egyutt van.


Szerintem ha fontos neked, akkor orulj, hogy megtört a jeg es ne firtasd a multbeli serelmeket ilyen szinten.

2021. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Azért meglepőnek nem meglepő sem, hogy elmondta, gondolom szóba került vagy észrevette hogy gond van és rákérdett.
2021. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem meglepő. Friss a kapcsolat vagy sem, ha úgy érzed komoly a dolog, vagy az lehet az ember megbeszéli a dolgokat a párjával. Inkább az a problémás, hogy úgy kritizáltad a másikat, hogy még csak nem is ismered
2021. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Te miért érzed úgy hogy le kell beszélni a párjáról?

Minden felnőtt ember el tudja dönteni hogy mi vagy ki a jó neki. És az ember senkinek a kapcsolatába nem lát bele, csak a sajátjába. Minden kapcsolat annyira összetett, hogy csak az látja át a teljes képet aki benne van.

Szerintem örülhetsz hogy még szóba áll veled ezek után. Én nem tenném.

Ezzel ugyanis átléptél egy határt, mindegy is hogy milyen szándékkal. Normális ember nem vájkál ilyen szinten senkinek az életében.

2021. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Na várjunk, akkor te nem ismered? Akkor mégis honnan tudod, hogy félteni kell tőle meg rossz neki a kapcsolat? Nem tetszik a pasijának a neve, vagy mi? Igazán szép, hogy úgy ítélkezel valaki felett, hogy nem is ismered. Igaza van. Nehogy már te sértődj meg, hogy elmondta a párjának. Mit szólsz bele? Én se beszélnék veled azután, hogy úgy elítéled a párom, hogy sose találkoztál vele, és próbálsz lebeszélni egy kapcsolatról, amiről semmit sem tudsz. Csak egy kotnyeles rokon vagy. Normális, hogy elmondta a párjának.
2021. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem, akárhány "hónapos", is a párom, ő a szövetségesem és a barátom is, ergo persze, hogy mindent elmondok neki. Főleg azt, amit egy hozzád hasonló kis pletykagép terjeszt. Na, mi ezeken szoktunk sírva röhögni (bár, szerencsére eddig sikerült annyira kiszelektálni a társaságot, hogy ez csak egyszer fordult elő).
2021. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!