Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sajnos idén karácsonyra sz...

Sajnos idén karácsonyra sz összes idősebb családtagom meghalt, barátnőm nincs, bátyámat és apámat nem érdeklik az ünnepek-hogyan éljem meg az ünnepeket úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Egyedül anyum partner a karácsony ünneplésében, a közös várakozásban. Más nem. Hogy élvezzem úgy az ünnepeket, hogy közben nem gyötörnek az emlékek?

2021. dec. 19. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Fogadd el, hogy semmi nem lesz úgy, mint régen. Alakits ki magadnak új hagyományokat
2021. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ünnepeljetek ketten akkor.
2021. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg boldog lenni egyedül mert az az igazi boldogság!
2021. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Ne vergődj mert másnak mêg ennyi sincs akármilyen csúnyán is hangzik... Más meg egyedül van...
2021. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Az emlékek a halhatatlansághoz vezető út, ne gyötörjenek, hanem inkább örülj, hogy vannak szép emlékeid!

Mindenki addig él, amíg emlékeznek rá.

Édesanyád él, ideális partner a tökéletes karácsony megszervezésében és átélésében. Minden kizárólag a fejedben dől el. Keserveskedhetsz is 90 éves meghalt nagyikon és nagynéniken, pocsékká téve az ünnepedet, de élvezheted is a csendes, meghitt nyugalmat, a jó kajákat, szép karácsonyi zenéket, a békét, ami körülvesz. Minden a te fejedben dől el!

2021. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Anyád, apád, bátyád élnek, ez a szűk család. Másnak ennyi sincs, mégis tud készülni az ünnepre.
2021. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal ketten éljétek meg, ha a többiek nem partnerek ebben. És az emlékezés jó dolog. Én is ezzel teszem elviselhetőbbé.
2021. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Miért fontos neked ez az ünnep? Vallásos vagy? Ha igen, akkor menekülj istenhitbe, mint sokan mások. Ha nem, akkor engedd el az egészet. Semmi értelme nincs se a karácsonynak, se más ünnepnek. Ez kiváltképp igaz azokra, akiknek nincs olyan családjuk, akikkel együtt tudnának lenni. Én évek óta nem ünneplek semmit, nem veszek részt egy családi összejövetelen sem, és azóta vagyok igazán boldog. Te is inkább az egész éves boldogságra törekedj, ne foglalkozz az ünnepekkel. Egyetem után az első 2 évben én is elkövettem azt a hibát, amit most te el akarsz. Megszokásból akartam részt venni a családi összejöveteleken, mert azt hittem, hogy az majd boldoggá tesz. 2 évembe tellett rájönnöm, hogy igazából azok lomboznak le, és egyedül sokkal jobban érzem magam.
2021. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
58%

Nekem is 2 éve halt meg az anyukám..Apukám meg 6 éve

.rokonaim eltüntek.A hűgom az egyetlen rokonom de ő nem akarja tartani a kapcsolatot.Senkivel sem tudom megosztani a műlt eseményeit emlékeit..mintha megszűnt volna az életem..

2021. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!