Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan mondjam meg egyik...

Hogyan mondjam meg egyik nagybátyjámnak én vagyok unokaőcsèd? Soha nem tartotunk a kapcsolatot! Nem lenne gáz ha most találkoznék vele életében először 22èvesen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyesmi.

Ne számíts kitörő fogadtatásra,de akár jól is elsülhet.

Igazából két idegen vagytok.

A környezetemben van hasonló tapasztalat,igaz ők féltestvérek.

Volt pár erőltetett találkozó,aztán nem keresték egymást többet.

2021. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van itt olyan akinek jól sikerült első találkozója akit soha nem láttad nagybátyát?
2021. dec. 23. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne támadd le vele rögtön, amúgy az is lehet tud rólad, simán csak nem foglalkozott a dologgal.
2021. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miert nem talalkoztatok eddig? a szuleid tudnak arrol, hogy fel akarod vele venni a kapcsolatot?
2021. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik unokatesómat akkor láttam utoljára, amikor kb. 3 éves volt (én meg kb 12).

Aztán nagyjából 20 évvel később oda jött dolgozni, ahol én is melóztam.

Simán odamentem hozzá, és bemutatkoztam, mondtam azt is, hogy az unokatesója vagyok.

Nem lettünk cimbik, olyan kapcsolatunk volt, mint a többi kollégával. Azóta mindketten eljöttünk a cégtől, és továbbra sem tartjuk a kapcsolatot, de legalább már ismerjük egymást.

2021. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!