Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan rokonod, aki a...

Van olyan rokonod, aki a család szégyene, mindenki utálja őt, egyfajta fekete bárány?

Figyelt kérdés
Ki az?

2022. ápr. 11. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Jelen, bár mondjuk ugy inkább simán sak megvan a távolság köztem és a rokonság közt.
2022. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Bellatrix:3 ***** válasza:
93%

Jelen. Én vagyok a család “b*zija” mert ugye az mindehol van nálunk én vagyok. Plusz extrém kinézet sok tetkó, színes haj egyebek.

De szarok rá szeretem az életemet tanulok, dolgozom vannak emberek akik olyannak szeretnek amilyen vagyok, a többi meg nem érdekel.

2022. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Én azt vettem észre, hogy majdnem mindenki az. Szinte minden rokonomnak megvolt a "fekete bárány" időszaka.
2022. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Több is, de ezek az emberek következetesen hoztak rossz döntéseket, amikkel másoknak és maguknak is ártottak.
2022. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én.

A vicc, hogy semmit nem tettem érte, egyszerűen csak "más" vagyok. Intorvertált, csendes, őszinte! - na, ezutóbbiért utálnak leginkább.

2022. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

Bár nem ilyen durván, hogy utálat vagy szégyen, de sosem illettem bele a családomba, nem is érzem hozzájuk azt a családi kötődést, amiről mások hadoválnak. Amit meg végképp nem tudok megérteni, hogy a francba tudnak emberek pusztán vérségi alapon kötődni, holott lehet, hogy semmi közös nincs is bennük. Így túlértékelni egy szimpla piros löttyöt szerintem primitív.


Pár nap után rosszul érzem magam a családommal, elvágyódok tőlük. Negatív, savanyú emberek, mindenkiből csak a rosszat nézik ki, más témájuk nincs is a politikán kívül, meg vannak győződve róla, hogy mindent ők látnak helyesen. Ha őket megsérti valaki az a világvége, de az, ha ők agresszívek, fenyegetőzőek az nem téma, azon én csak lépjek túl, mert az vicc. Na meg a fenéket. Otthon savanyodnak, nincsenek barátaik sem, 0-24-ben hergelik magukat valamin vagy épp szidnak valakit. Egy nő volt, aki törődött anyámmal, vitt neki csomó zöldséget-gyümölcsöt amikor kezelés alatt állt, na most apám azt a nőt rühelli, mint a sz.rt. Nagy indok nem áll mögötte, max. az, hogy politikailag mer másik véleményt formálni...

2022. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
En mert nem tanultam jol es cigany ferjem lett 😂
2022. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az mert irodai munkám van.

Szerintük csak az a férfi aki vérre-verejtékkel kétkezi munkát végez.

Kicsit tudok angolul ami a szemükben hazaárulás.

2022. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam (bukás a suliban)


Mostanság a hugom: Meghuzatta magát az oktatójával és megbukott vezetésből + nevelő létére össze akart jönni az egyik utógondozott gyerekkel pffff

2022. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, én.

nálunk meg én vagyok a „család b..zija.”


utálni nem utálnak, de nem illek a családba, és nem igazán akarok közéjük tartozni. gimnáziumban buktam matekból, nem értek a reál/műszaki dolgokhoz, és mindig elég femimin voltam.

meg sem próbálom elmagyarázni nekik, mi vagyok, mert úgyse értenék, meg nem is érdekel a véleményük.


ők vhogy úgy képzelnék az életem, hogy vezetek, családot alapítok, gyártok nekik 1-2 unokát (sosem szerettem volna gyereket), akikhez majd gügyöghetnek, és talán abban, hogy itt maradok ebben a pár ezres koszfészekben, ami nem fog megtörténni.


idén készülök felmondani a családi cégnél, és pár éven belül sztem külföldön leszek. abban sem vagyok biztos, h egyáltalán tartani fogom velük a kapcsolatot.

2022. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!