Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Keresztanyukámmal nem beszélek...

Keresztanyukámmal nem beszélek mitcisnáljak?

Figyelt kérdés
keresztanyukámmal szó szerint nem beszélünk csak néha néha felköszöntjük egymást de én meg szeretném vele beszélni a problémáimat, lehet rossz kategóriába írtam, előre bocsi

2023. jún. 1. 21:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nemtudom hogy miért érzem úgy, és köszönöm mindenkinek
2023. jún. 2. 06:47
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Minek beszélnéd meg a gondjaidat egy idegen emberrel? Mert ő számodra idegen, SEMMILYEN bizalmi kapcsolat nem fűz hozzá, hisz nem is ismeritek egymást.


Én legalábbis nagyot néznék, ha a kamasz unokatestvérem most elém állna, hogy ez meg az nyomaszt és jaj, lelkizzünk. Mivan? Egy éve nem láttalak, minek dumcsizzak veled? - és kilépnék a helyzetből. Nem jópofizok olyanokkal, akikkel amúgy két szót nem beszélek, ha rokon, ha nem.

2023. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És egy baratnő is idegen vele se osszak meg semmit?ne legyél már buta, és nem nem azért akarok vele jóba lenni hogy megbeszéljük a problémát csak egy keresztszülővel nem tartani a kapcsolatot kicsit gáz
2023. jún. 2. 15:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha ténylegesen, vallási értelemben keresztszülő, és nem úgy mint nálunk, hogy szokás volt, meg úgy illett. (9-es vagyok).

Csak azért mert keresztszülő, vagy rokon, még nem kötelező jóban lenni.

Én az összes testvéremmel nem beszélek annyit egész évben, mint a legjobb barátnőmmel egy héten, még akkor is ha csak megkérdezzük a másikat, hogy mi a helyzet vele.

2023. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De ez engem frusztrál, hogy vannak keresztszüleim de minek kb
2023. jún. 2. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!