Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van akivel felvennéd a kapcsol...

Van akivel felvennéd a kapcsolatot? és kivel nem?

Figyelt kérdés
van akive sose volt kapcsolatod vagy elszakadtatok egymástól,esetleg még gyerekkorodban volt,de megszakadt? ezek közül kivel találkoznál szívesen és kivel nem?egy házaspár barátunk,vagyis a férjet az anyja kidobta semmi nélkül,de azóta két kistesójával se találkozott,pedig ők azóta tinik lettek bejelölték,én tuti erőltetném a feleség helyében. a férjem az apjával nem tartotta mióta lelépett,de 10 év alatt 3x összefutottak,beszélgettek,próbáltam meggyőzni,mert anyja már nem volt. messzi unokatesómnal volt 1 lánya és fia. gyerekkoromban nyaranta egy hétig egymásnál voltunk. főleg unokaöcsémet szerettem,velük szívesen találkozgatnék. van két féltesóm akikkel nem,sose volt kapcsolatom 10 évvel idősebbek. két lányunokatesóm gyerekkoromból akik már akkor is beképzeltek voltak,szóval velük sem. a félnővérem lánya csak 5 évvel volt tőlem fiatalabb és mindig a hasonmásom volt,vele mindig szerettem volna,kedves volt.kettő régi barátunk,most megkeresett minket,10 év kihagyás után,és tényleg más életünk volt,de most nagyon sajnálom a kimaradt időt,ehelyett a veszekedős rokonokkal kellett találkozgatni.
febr. 4. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kapcsolatom okkal szakadt meg, ha megszakadt, így senkivel se venném fel a kapcsolatot újra évek után.
febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi voltam és a válás után az apai részről elmaradtak a látogatások,több évtized után én mentem el az egyik nagyszulohoz és kiderült h csak engem hibaztat h így alakult úgyhogy meg is bántam hogy felkerestem
febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Legalább egy mondatot kezdhettél volna nagybetűvel te...
febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Okkal szakítottam! meg a kapcsolatot, szóval eszem ágában nincs keresni őket :D Hogyne.
febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nálam legtöbb esetben a távolság volt az ok,még mobiltelefon se volt,még gyerekek voltunk,a szülők már nem utaztak egymáshoz meg messzire költöztek,az uncsitesómmal mikor tinik lettünk sűrűbben taliztuk,mert nem kellett már a szülőkre várni.
febr. 4. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Első vagyok, vannak ilyen megszakadt kapcsolataim is ,de őszintén, nem igazán érdekel, mi lett velük. Szerintem, ha random osszefutnánk, se akarnék velük beszélgetni, vagy ilyesmi.
febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!