Miért beszél ki?

Figyelt kérdés
Férjem unokatesoja exem barátja és mint kiderult ki beszél mindent elmond exemnek ami nálam van ami épp aktuális neki ez mire jó?
febr. 29. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereti keverni a sz.rt.
febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont, ahogy az egyes írja. Velem csak egy random ismerős csaj csinálta ezt, összevissza tárgyalt ki az exemnek. Én megkérdeztem tőle szemtől szemben, mire jó ez neki, hát csak hápogott, hogy hádeháde ő nem akart rosszat. Mondtam neki, hogy akkor viszont állítsa le magát, főleg a hazugságokkal. Ezzel is szaladt az exemhez, hogy én őt megfenyegettem 😂 valakinek ez ilyen kényszer, hogy szrt kavarjon.
febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől érzi magát fontosnak, ő a jól értesült. Nincs saját élete, viszi a hírt másokéról. A többit előttem leírták.
febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegényes lelkű, nyomorult életű scheggfej lehet.
febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!