Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fiatalok! Ti is hagytátok ott...

Fiatalok! Ti is hagytátok ott nagycsaládotokat, mert undorító és nevetséges szereptévesztések zajlottak benne és ez rossz hatással volt a mentális egészségetekre?

Figyelt kérdés

márc. 3. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Éppen ebben vagyok. Szereptévesztések is milyen ideillő... Hagynám az egészet, persze, kezdek mentálisan teljesen kilenni.

Tervezem a kiutat, de legalább másfél év anyagilag.

márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a szüleim se tartották már a kapcsolatot a nagy családdal, mert már nekik is fontosabb volt a lelki jólétük, úgyhogy én sok rokonomat nem is ismerem, egyszer-kétszer találkoztunk és annyi. De én ezt még tovább szűkítettem, a nagyon erőszakosan vallásos nénjémmel se tartom a kapcsolatot, se az unokatestvéreimmel, akik közül az egyik lenéz, mert maradtam Magyarországon és nem mentem külföldre, mint ő, a másik meg egyszerűen kihasznál mindenkit maga körül, amire nem vágyom. Úgyhogy a szüleimen kívül csak a keresztszüleimmel tartom a kapcsolatot, és nincs is semmi családi stressz az életemben.
márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, 21 évesen leléptem.


Nehéz volt, rhadtul (anyagilag megélni), de megérte.

márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!