Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan rokonod akit utálsz?

Van olyan rokonod akit utálsz?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az oka?

márc. 12. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyunk joba a rokonaimmal. Ok utalnak engem,mert eloiteletesek es csak azt latjak amit maguknak bebeszelnek. Megismerni nemis akartak soha.
márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Utálni nem utálok senkit, de vannak akiket erőteljesen kerülök. Velük azért alakult így, mert elképesztően más az értékrendünk és kb. semmiről nem lehet velük beszélni, mert mindenen felkapják a vizet és kiabálás a vége. Jobb a békesség, inkább nem beszélek velük.
márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Van olyan rokonom (unokatestvérem) akivel 10 éve nem beszéltem. Nem utálok csak nincs közös témánk.


A rokonság nálam nem azt jelenti hogy tartani is kell a kapcsolatot.

márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincs.
márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Utálni az túlzás, de a rokonom alkesz férjét nem csípem túlzpttan.
márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm mindig bunkó volt velem, többször kérdőre vontam hogy miért ilyen velem, de nem adott konkrét választ, szerintem simán csak utált, így ezért nem tartom a kapcsolatot vele
márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Van. Az egyik unokatesóm. Mindig is egy ribi volt, most a gyerekeivel parádézik az interneten. Egyszer a férje összebalhézott tesóm párjával (nem itt nálunk, amúgy a drága férje csinált valamit, amivel emberek életét veszélyeztette). Erre unokatesóm ide jött hozzánk és elkezdett ordítani velem. Fogalmam sem volt, mi történt, de igazi cigány szokás szerint meg kellett védeni a hülye férjét, akinek nem is volt igaza.


Egy másik rokonom felesége a szememben nem ember. Nem vagyunk vér rokonok, de egyszerűen undorító.

Voltak már gyerekei unokatesóm előtt. Ez önmagában nem gáz, de minden gyerekét valaki más nevelte. Nagymama, ISMERŐSÖK (nonszensz). Az egyik gyerek apja egy cigó, aki börtönben van gyilkosság miatt (megerőszakolt és megölt egy nőt).

Hirtelen, mikor befűzte unokatesómat, akkor oda tudta költöztetni a gyerekeit, mert lett egy balek, akiről le tud húzni ezzel sok bőrt. Szült neki is egy gyereket, mert kell a biztosítás.

Most nagyon beteg, nem biztos, hogy túléli. Én ezt karmának hívom. Szép? Nem az. De gusztustalan, hogy veri a mellét, hogy ő hány gyereket "nevetl fel", miközben mind szerteszét voltak az országban valaki más nyakán, ő meg pent a pncija után az éppen aktuális pasihoz.

Egy igazi gusztustalan riherongy.

márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Vannak olyan"rokonaim" akiket-mondjuk úgy- nem szívlelek, de ezek részeges, primitív állatok... tiszta szégyen az a család!
márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen utálom, inkább csak nem kedvelem az illetőket.
márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Az összes rokonom megutált azért, mert nem volt kedvem egész életemben istenhitet színlelni egy iskolázatlan elmebeteg módjára.


Pár év után én is szívből megutáltam őket, azóta jobban érzem magam a bőrömben!

😃

márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!