Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek hogy a rokonok,...

Mit tegyek hogy a rokonok, ismerősök békén hagyjanak a barátnő témával? 29F

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírják elfogadni, hogy nekem nem kell barátnő, nem is volt sosem (valószínűleg aszexuális vagyok).
márc. 30. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán mond meg nekik, hogy nem akarsz erről beszélni velük, mert magánügy.
márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Mondd meg, hogy aszexuális vagy és magyarázd meg milyen az olyan ember, vagy mutasd meg oldalakon keresztül nekik és ha akkor se fejezik be minimalizáld a kontaktust velük.
márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozott, és mondd meg Nekik, kb. valahogy így: “Törvényszerű, hogy minden embernek kell társ az életben?! Én nem akarok, és kész, punktum, téma lezárva!”
márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
Nem fognak békénhagyni. Akár mit is mondasz, mindig felfogják hozni a témát. Nálam is ez van sajna. Hiba mondom, hogy jó nekem egyedül, meg én így vagyok boldog stb. mindig azzal jönnek, hogy "háde ez nem normális, legyen már barátnőd, unokákat akarok, mé nincs csajod stb." Hát, ez van sajnos.
márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
#4, de igen, Téged is már rég békén hagytak volna, csak úgy látszik, Te se vagy eléggé határozott!
márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan habitusod mint nekem, én simán válaszolok, hogy" minek? éljek olyan nyomorban mint ti?" és hasonló frappáns válaszok, mondjuk tőlem nem is kérdezgetik már... :D
márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokszor leírom, ha van minimális humorérzéked, akkor (ön)ironikus megjegyzések. Kis érzékkel be tud találni úgy, hogy évekre is le lehet állítani egyeseket.
márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen kapom az ívet, főleg idős családtagoktól. Ráadásul én meleg vagyok, amiről szintén nem tud senki a családban, szóval így különösen idegesítő a barátnő témát hallgatni. Általában rájuk hagyom, néha teszek egy-egy megjegyzést, de ettől függetlenül falnak tudok menni a témától. 32/F
márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!