Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez gond, hogy zavar és nem...

Ez gond, hogy zavar és nem tudom úgy családtagnak tekinteni?

Figyelt kérdés

Nem akarok rosszindulatú lenni. A bátyám már jó pár éve van együtt a feleségével akinek volt egy gyereke. Elég kicsi volt akkor, 2 éves.

Viszont én nem tudok ezzel a helyzettel megbékelni. Mármint nincs bajom a kislánnyal. De én nem tudom családtagnak tekinteni. Nekem ő nem a bátyám gyereke ahogy ők azt mondják, nem tudok rá úgy nézni mint a valóban közös gyermekükre. Engem valahogy nagyon zavar meg fura, hogy a bátyámat apának hívja, a szüleimet papának meg mamának. Mikor igazából semmi közük nincs hozzá.


Én gondolom ezt csak ennyire másként vagy ez teljesen természetes dolog?


ápr. 24. 11:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
55%
Idióta vagy!!!
ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
96%
Fura, hogy téged ez ennyire zavar. Csak az a fontos, hogy a bátyád hogyan érez a gyerek iránt, a te érzéseid ebben a helyzetben nagyjából úgy senkit sem érdekel. Érezhetsz úgy, ahogy csak tarsd meg magadnak a véleményedet és ne mutasd ki semmiképp a gyerek felé.
ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
86%
ennyi év alatt már megszerethetted volna szerencsétlent
ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor aki nevelőszülőknél van az se tekintse az apját vagy anyját a szüleinek? Egy gyökér vagy idióta logikával. Annak a gyereknek nincsen senkije és szeretne maga körül normális családot látni, erre te meg egy ilyen szöveggel jössz? Gáz vagy...
ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ebben semmi szokatlan vagy felháborító, csak ne éreztesd velük.
ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Neked nem is kell ezzel a helyzettel mit kezdeni. Az ő dolguk, hogy hogyan alakul a kis családi életük, hogy apának hívja-e vagy sem.

Az nagyon fura, hogy téged ez zavar. Egyrészt természetes, ha kiskorától ő neveli, akkor apának tekinti. Másrészt ha ez a testvéredet nem zavarja, akkor téged minek?

Azt megértem, hogy te nem érzed úgy, hogy a kislány a te közvetlen családtagod. De ne éreztesd ezt vele.

ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Rád férne talán egy pszichológus, ez semmiképp sem normális. Az a kislány nem tehet semmiről.
ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Hajaj, mi lesz majd, ha gyereke születik a bátyádnak? 😅
ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tehet semmiről, azért nem mondok ilyeneket. De akkor se tudom a családunk tagjának tekinteni őt.


Van a bátyámnak már saját gyereke de bele is írtam.

ápr. 24. 12:48
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy te mit érzel, az egy dolog, meg kell tanulni magadban tartani, és nem éreztetni a kisgyerekkel, de már a testvéreddel sem. Igazából zavarhat téged ez, igazából ebben a szituban nem releváns az, hogy te mit érzel.
ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!