Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyszülő ittasan unoka...

Nagyszülő ittasan unoka születésnapjan ?

Figyelt kérdés

10 eves unokaja szuletesnapjan a nagymuternak sikerult az ebedet leobliteni 3-4 pohar borral meg 2 feles palinja

Magyarul eneklosre itta magat

Parom csaladja amugy, nem szokasa ez a neninek de teljesen lesokkolt.

A vegen meg segithetett neki a 2 fia kikiserni a haloszobaba lefekudni..

Ti mit gondoltok errol?



ápr. 26. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Alapvetően semmit nem gondolok az esetről, ha amúgy nem szokása a nagyinak az italozás, most valamiért "megbicsaklott".

Arról sem tudok vélemény formálni, hogy volt-e ennek valami oka, az egészben a legfurcsább az, hogy miért is kellett erről kérdést kiírni?

Családi körben nem lehet ezt átbeszélni, hogy miért is volt ez így?

Lehet volt oka, lehet csak elszámolta a mértéket a nagyi.

Van gondod az anyósoddal? (ez a gondolat a legerősebb a történet kapcsán)

ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Malor. Remelem, nem csinalt balhet!
ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet örömében, bánatában, vagy csak úgy ok nélkül kedvet kapott. Szerintem ezen nincs is nagyon mit filozfálni.
ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mit gondoljunk erről?

Elmérte a nagyi, bárkivel, veled is megeshet.

ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, végre sikerült valami konkrét okot találnod anyós utálatara. Nem, engem nem háborít fel, ha valaki szökő évente egyszer többet iszik, mint kellene. Itt ennyi történt.
ápr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Hàt na, megesik.
ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom, hogy előfordulhat mindenkivel, hogy rosszul méri fel, melyik pohárnál kell megállni. Nagymama nem valami faluszéli kocsmában itta magát az asztal alá, hanem a családja körében ivott 1-el több pálinkát a kelleténél. Nem esemény.
ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha örömében, akkor csak adagolásgond, ha bánatában, akkor nektek kellene gondolkodni, ha meg csak úgy, akkor nincs történet. Akkor már lenne, ha nem az első lenne.
ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Ez még mindig jobb, mintha agresszívra itta volna magát. Bár utólag elbeszélgettem volna vele, hogy legközelebb akkor igyon ennyit, ha nincsenek vendégek és akkor már nem ég senkinek a pofája miatta.
ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Most nem értem. Akkor anyósom is kellemetlen ha a gyerek kerti partiján fröccsözik? Vagy én is mert én is szoktam? Sőt sógornőmmel van, hogy egy egy tequilát is megiszunk mellé?!


Valószínűleg nem szokott ennyit inni, kevesebbet evett és rosszul lett.

ápr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!