Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Eddig nagyon rossz véleménnyel...

Eddig nagyon rossz véleménnyel voltam anyámról, legalábbis egy bizonyos oldaláról. Ez nem párolgott el, de tegnap akkorát csalódtam anyósomban, akiről eddig viszonylag jó véleménnyel voltam, hogy anyám felértékelődött a szememben. Éltél már át ilyet?

Figyelt kérdés
máj. 8. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor, sok emberrel kapcsolatban is: igen. ;-)
máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem rokonnal, és nem hasonlítgattam senkivel, de igen, csalódtam már emberben hatalmasat pozitív és negatív értelemben is.
máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőt nem kellett volna lepontozni, ha nem volt hát nem volt, tisztességes válasz.
máj. 8. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen, volt ilyen. Sokszor a magukról hihetetlen szuper képet festők azok, akikről brutális dolgok derülnek ki.
máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!