Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak amikor a nagybát...

Mit csináljak amikor a nagybátyám ilyen megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és először van barátnőm, akiről a kérdés kapcsán annyit kell tudni,hogy zsidó, a családomnak nincs vele baja, a szüleim is "elégedettek" vele, viszont a nagybátyám fajgyűlölő bár szerencsére nem az igazi bunkó fajta, visszatudja magát fogni a durvább megjegyzések terén, viszont megjegyzései vannak.

Például a barátnőm megbotlott a buszon és egy kisebb aláfutás lett az arcán, mikor kérdeztük ,hogy mi történt, elmesélte, aztán a nagybátyám gúnyos nevetésben tört ki,hogy az édes anyját annak az antiszemita autóbusznak.

Volt olyan is,hogy külföldi utakról beszéltünk, és akkor a barátnőm mondta hogy ő mindenhová visszamenne ahol eddig volt, kivétel egy országba, mire a nagybátyám közbeszól, hogy "dél Lengyelország?!"


A barátnőm elég jól kezeli ezeket a helyzeteket, de ha hasonló van akkor én is szeretnék valamit szólni a nagybátyámnak mert kellemetlen mikor ilyeneket mond...


Meg amúgy nekem is tesz még külön megjegyzéseket, például,hogy ha együtt vagyok barátnőmmel az ágyban, akkor ne lepődjek meg ha aranyat találok a testnyílásiban mert ők oda szokták rejteni, meg hogy ha házasodni akarok ezzel a lánnyal akkor búcsúzzak el 4-5 gramm bőrtől is stbstb...

De ezek nem is érdekelnek, az zavar igazán amit a barátnőmnek mond úgy hogy ő is hallja.

Sajnos elég gyakran jönnek hozzánk, így nem csak egy két alkalommal kell eltűrnöm.


2013. szept. 24. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

1 közöld vele, hogy nem akarod ezt hallgatni!

+1 szüleid is közöljék ugyanezt vele!

2013. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jól tudja, de egyébként nagy részben csöndben van, de mikor megszólal...
2013. szept. 24. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha legközelebb ilyet mondd, kérd ki magadnak, hogy ne sértegesse a barátnődet. Nem elég furcsán nézni rá, meg nem elég, hogy barátnőd mond rá valamit. Neked, és a szüleidnek le kell cseszniük a nagybácsit, hogy térjen már észhez és ne legyen ekkora tahó. Persze előtte beszélgethettek erről vele a lány nélkül is.
2013. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A szüleim már beszéltek vele, de állítólag eléggé elengedte magát a szitkozódás terén, azt mondták,hogy jobb ha nem mondják el,hogy miket mondott.

De egyébként kedvelem a nagybátyámat,nem lenne vele bajom, meg a család is ugyan úgy kedveli őt, csak hát...most nagyon nem díjazom a viselkedését...

2013. szept. 24. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj de nem rajtad vagy a barátnődön nevetek, hanem a történeten amit írtál.. El kell ismerned nagybátyádnak van ám egy fanyar humora.. Jó beszólásai vannak.. Jót nevettem.

Tényleg nem a barátnődön vagy rajtad, csak a beszólásokon..

" búcsúzzak el 4-5 gramm bőrtől " na itt már sírooookk..:)


Szerintem fogjátok fel ti is egy fanyar humornak.. Ha lovagoltok rajta csak rosszabb lesz.. Inkább übereljétek a nagybácsit. Hátha így észreveszi magát..

Pl:

Adj neki ajándékba szappant azzal a szöveggel hogy

- ez tuti nivea, és nem Marika néni...

vagy

Egyik nap menj oda hozzá, és mond azt neki hogy

- igaza van Bélabá! nem csak aranyat találtam..:) stb..

Egy idő után neki is kínos lesz..

Tudod az ilyen zsidó beszólásokkal csak azokat lehet idegesíteni akik magukra veszik.

2013. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

A 22:04-es ugyanakkora büd ös bun kó, mint a nagybátyád!!


Alap, hogy olyan dolgokon NEM viccelődünk, amiről valaki nem tehet!!


Mert ugye nem tehet arról, hogy hová született a barátnőd.

(Mint ahogyan a nagybátyád sem tehet arról, hogy a szüleinek pont őnála szakadt ki a kotonjuk...)

2013. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért azon viccelődni, hogy sok zsidó a holokauszt alatt a fenekébe dugdosta a családi ékszereket... Hát nem vicces. Normális ember ebből nem csinál viccet, és nem teszi az unokaöccse barátnőjét viccek tárgyává.
2013. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm szeretné majd ha a nagybátyámmal együtt elmennénk az ő családjához, hogy megismerjük őket, és,hogy lássa,hogy kiket gyűlöl, mert ugyan még nekem sem volt szerencsém találkozni az egész családjával, de akikkel már találkoztam róluk pozitív véleménnyel tudok nyilatkozni.
2013. szept. 24. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

Normális emberek a szüleid helyében kitiltanák a köcsögöt! Vendégségben viselkedjen vendégként. Képeld fel legközelebb (még ha meg is ver utána), egy férfi nem engedi alázni a párját.


Egyszerűbb ha nem köszönsz neki.

2013. szept. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél már férfi!
2013. szept. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!