Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy nincs kedvem elmenni a családi banzájra?

Figyelt kérdés
Párom nővérének az unokájának vasárnap lesz a keresztelője, hatalmas bulit fognak utána csapni amire minket is meghívtak. Én mondtam a páromnak, hogy nem akarok menni de ő erősködik, hogy legalább kikapcsolódunk és felfrissítjük a kapcsolatunkat. De nem értem miért kellene nekem is mennem ha nem akarok? Ti mit tanácsoltok?
2013. okt. 2. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
Mert a párod családjába akarsz tartozni azért.
2013. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illene elmenned, és nem a család, hanem a párod miatt.
2013. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%
A párod diszkréten arra céloz sztem,hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokkal,vegyél erőt magadon,és próbáld élvezni a társaságot,ételeket,mindent.
2013. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
94%
Te mit szólnál, ha fordított lenne a helyzet?
2013. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
96%
Ha a párodnak fontos ez családi esemény, akkor mindenképpen menj vele. Mert a párod, és mert szereted. Ne legyél önző. Ez azt bizonyítja, hogy ők a család részeként tekintenek rád, ennek inkább örülnöd kellene. Még az is lehet, hogy jól érzed magad. Ha nem, akkor annyit nyertél, hogy a párod örült, amiért ott voltál. Ha kihagyod, az lehet, hogy az első kis tüske lesz a közös életetekben, ami fáj neki.
2013. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a furcsa, de számomra a párom a társam, és ha családi eseményre meghívnak minket, természetes, hogy vele megyek, még akkor is, ha éppen nincs annyira kedvem. De ha számára fontos, akkor számomra is fontos, mert szeretem őt. Ha folyton csak azt nézed, te mit akarsz, vagy te mit nem akarsz, és az ő kérését figyelmen kívül hagyod, akkor legyél szingli, ne pedig egy párkapcsolat egyik fele.
2013. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
miért nincs kedved menni? tartasz a sok idegentől?
2013. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Mondtam a páromnak, hogy ő nyugodtan mehet a gyerekekkel de nekem nincs kedvem. Úgysem tudnánk egymásra figyelni egy bulin, nem is értem mire gondolt ezzel a "felfrissítjük a kapcsolatunkat" dologgal!?
2013. okt. 2. 10:57
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak. Nem gondolod, hogy neki milyen égés lesz majd, ha megkérdezik a keresztelőn, hogy te hol vagy? Mit fog mondani? Hogy egy besavanyodott hárpia vagy, aki nem megy el egy fontos családi eseményre, csak mert nincs kedve? Azt kéne...
2013. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá az már régen rossz. Mit vársz mit mondjuk? Azért nem érti meg, mert....

...a párja vagy

...szeretné, hogy ott legyél

...a család is vár téged

...nem árt néha kimozdulni

...megbántod, hogy nem érdekel, ő mit szeretne

...stb.


Most előbbre vagy valamivel?

2013. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!