Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál, ha a testvéred...

Mit szólnál, ha a testvéred lánya 15 évesen, egy 20 éves férfival aludna a családi nyaraláson?

Figyelt kérdés
A helyzet: anyuka, apuka, és az alig 15 éves lányuk elmennek nyaralni, de velük megy a lány 20 éves barátja is, akivel pár hónapja vannak együtt. Külön lakosztályt kapnak teljesen kettesben, egy ágyban alszanak, és a lányka nyíltan nem is szűz már. Ti később csatlakoztok hozzájuk nyaralni, ugyanígy hárman, nektek is van egy 14 éves lányotok, és a másik családból az anyuka a nővéretek. Ritkán kb 2 évente találkozik csak a 2 család, a távolság miatt. Nem felháborító ez? Milyen mocskos példát mutat a 14 éves lányotoknak, hogy az unokatestvére alig idősebb, és már ilyen szabadosan él egy férfival? Jogos a felháborodásunk?
2013. okt. 25. 17:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi közöm ahhoz, hogy a testvérem hogy neveli a gyerekét. Ha nem tetszik, akkor nem megyek velük nyaralni.
2013. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Az ő gyerekük és ő dolguk, de megértem az indulataidat.

Sosem engedném ezt a 15 éves gyerekemnek.


(mindjárt jönnek a tizenévesek, hogy ez világ legtermészetesebb dolga...stb.), de nem az.

2013. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%
Egy vaslapáttal agyonütném a pasit. A lányt meg a szülei megnevelhetnèk.
2013. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi közötök hozzá,hogy ő kivel alszik meg,hogy hogy van nevelve. Majd ha egyszer a lányod bemutat egy idősebb pasit akkor majd kiteszed az utcára?
2013. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Mer' ha titokban járnának jobb lenne? Szerintem nem sok különbség lenne.
2013. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
A vaslapátos vagyok. Azt megemlíteném, hogy hasonló korú vagyok, szóval oda kéne nyomni a mondat végére, hogy tisztelet a kivételnek...
2013. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Itt nem is azon van a lényeg, hogy ők mit csinálnak, otthon aludhatnak együtt amikor akarnak felőlem. De nem hiszem el, hogy azt az 1 hét nyaralást nem lehetett volna kibírni a férfi nélkül. Mikor tudták hogy jön a lányunk is, akit mi egyáltalán nem így neveltünk, még barátja sem volt egyáltalán, nem hogy szexeljen. Szép kis példa volt ez neki.
2013. okt. 25. 18:07
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
A te lányod még ezen kívül bőven lát "példát". Gondolom, ahhoz már elég esze van, hogy tudomásul vegye, nem mindenki él a ti értékítéletek szerint.
2013. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, a világon semmit sem csinálnék vagy szólnék, max nem velük mennék nyaralni, ha ezt egy veszélyes példának gondolnám a saját gyerekem számára...
2013. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

semmi közötök ahhoz hogy a testvéred lánya kivel/hogyan/mit csinál.

(Bár nem is értem mi abban az elítélendő, ha szerelmes)


Miért vagytok biztosak benne, hogy a 14 éves lányotok szűz?

És hogy neki nincs egy szerelme akivel szeretne együtt aludni?

2013. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!