Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan segítsek kibékülni...

Hogyan segítsek kibékülni apósomnak a párommal, segítsek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Apósom évek óta nem tartja a kapcsolatot a párommal. Mióta a párom velem van kétszer próbált vele kibékülni, hiába...

Ma a párom apja megkért, hogy segítsek kibékülnie a párommal. Hülyének néz minket vagy mi?


2013. nov. 26. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt de én nem szóltam ebbe bele. Ha ki akar békülni kifog, nem hiszem, hogy lehet így hatni valakire.
2013. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt, én voltam olyan hülye, hogy megpróbáltam segíteni és a végén én voltam a rossz. A párom annak nem örült, hogy békíteni próbálok, a rokona meg megharagudott rám, mert nem sikerült a békítés.

Akkor megfogadtam, hogy ilyesmibe nem szólok bele. Az ő vitájuk, az ő dolguk megoldani.

2013. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!