Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok erről? Jogos az...

Mit gondoltok erről? Jogos az ellentmondás?

Figyelt kérdés

Nővéremnek márciusban lesz 3 éves a kisfia. Anyukánk nem szeretne menni, mert apu is ott lesz (elváltak) és a nővérem anyósával és apósával sincs olyan viszonyban, hogy felhőtlenül elbeszélgessen velük (nincsenek rosszban, de nem is nagyon beszélnek).


Jogos az, hogy azt mondják... na de ez a gyerekről szól, mi is beszéltük, hogy ennyit a piciért ki lehet bírni stb. (holott eddig az előző szülinapjait végig ülte rendesen, és mindig megadott mindent a kicsinek az anyukám)?


Baj, ha egyszer életében nem akar olyan társaságban lenni, ahol nem érzi jól magát? Mit gondoltok??


2014. febr. 23. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én tisztáznám a helyükben, hogy elmegyünk, és nem ugrunk egymásnak.
2014. febr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

"ennyit a piciért ki lehet bírni stb."

Mert a picinek nem totál mindegy alig háromévesen, hogy 7.-én, vagy 8.-án jön el hozzá a nagyi... ennyi idős gyereknek a szülinapi parti nem sokat jelent, ezt a szülők saját maguknak rendezik.

2014. febr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Megertem anyudat. En tobb mint 11evig csinaltam ezt a "felveszem a plepofat...kibirok egy orat...tekintettel leszek a gyerekekre" stb...

Es jelentem most untam meg. Ugyanis sehol nincs az eloirva h nekem allandoan kellemetlenul kell ereznem magam mas miatt. Ugyhogy valahol ertheto...

2014. febr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van a másodiknak. Három évesen egy gyereket sem érdekli, hogy buliznak a felnőttek. Neki elég, ha meglátogatják a rokonok. Tartsatok neki olyan bulit, ahol csak a pajtásai vannak. Azt élvezik. Felnőtteket majd a ballagására hívjatok meg.
2014. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem felesleges erőltetni ezt a dolgot.. A gyerekek nem hülyék, érzik a feszültséget. Ha most még nem is, egy-két év múlva biztos.
2014. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ez évtől már nem megyek a nővéremékhez.

Csupán "csak" azért,mert ha mi felköszöntjük a gyerekét,az enyémnem nem viszonozzák.Mindig én mentem hozzájuk,ők sosem jöttek látogatóba a fiamhoz.Micsoda dolog ez?!

Elég volt,én sem megyek már,úgyhogy ez évtől nincsen köszöntgetés részemről,nemhogy összejövetel.

2014. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem az aggasztana, hogy ez a gyerek lesz 5 es 10 eves is amikor mar felfogja, hogy a csaladja egy ora erejeig sem kepes osszejonni annyira utaljak egymast. Szomoru felismeres lesz szamara.

Ha rendezni nem is lehet, de azert nem nagy teher evente 2x 3x egy egy ora erejeig kulturaltan viselkedni.

2014. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor volt már olyan, hogy a gyerek miatt így szép úgy szép..., de már nem bírja. 51 éves... egyszer ő is teheti, ami számára a legjobb. Köszönöm a véleményeket!
2014. febr. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!