Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kényes témát szeretnék megbesz...

Kényes témát szeretnék megbeszélni az unokahúgommal, hogyan lássak hozzá?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány, önbizalma semmi és kicsit molett. Ennek ellensúlyozására mindig feltűnően öltözik, nem elegánsan, hanem kihívóan, szerintem közönségesen, mindig mindene kilátszik, tudjátok... a pszichológiáját értem, hogy miért teszi, ezzel a ribis külsővel rengeteg pillantást és bókot provokál ki, na de kiktől... itt üt vissza az olcsó trükk: rendszerint ilyen kanos kis fiúcskák kezdeményeznek nála, gyors szex és már lépnek is le. A lány meg, ahányszor találkozunk, annyiszor sírja tele a vállamat, hogy mi van a mai férfiakkal, neki miért nincs senki komoly, minden férfi szemét és csak a szexre hajt...


Én eddig csak hümmögtem, de úgy döntöttem, hogy talán gerincesebb dolog lenne elmondani neki, hogy zsák a foltját, ha szajhának öltözik akkor nem az úriemberek érdeklődését fogja felkelteni stb. No, az elhatározás megvan, csak a módja.. ez olyan téma, amivel egy életre meg lehet sérteni valakit, hogyan csináljam, hogy kezdjek neki?


2014. júl. 16. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom... Van, akinek szimplán ilyen a stílusa, és nincsen mögötte semmi freudi analízis, sőt... Az ilyen típusú nőknek rendszerint egyszerűen nincs stílusa, és azt hiszi, hogy ő így csinos. Ennyi. Szerintem ezen nincs mit megbeszélni vele, max. menjetek el együtt vásárolni, burkoltan segítsd őt helyes ruhaválasztás felé.
2014. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el neki:ha szajhának öltözik akkor nem az úriemberek érdeklődését fogja felkelteni. Egyenesen, mert úgy látszik az összefüggéseket nem látja magától.
2014. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan öltözködne, akkor lenne vkije? Mert lehet, hogy akkor még ezek a futó kalandok sem. Én unokatesóm is duci lány ( 170/ 90 kg), 28 éves és 11 éve nincs senkije. :-( Pedig ő normálisan szolidan öltözködik, diplomás, állása van. Inkább javasold neki, hogy sportoljon, ne egyen annyit.
2014. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy leragadtatok a súlynál, ami ebben az esetben nem lényeges.

Van egy ismerősöm, egy fiatal lány, akinek nincs könnyű dolga, mert elég előnytelen a külseje, bőr hibák, úszópárnák.. stb. Ő az, akit észre sem vesznek, mikor belép egy helyiségbe, de bizonyos, hogy ő az, akit nem is felejtenek el, mikor kilép onnan:)

Olyan kisugárzása van, bája, sziporkája, humora, esze, hogy 3 perc, és övé a terep minden szempontból:)


Tehát nem elég, ha a közönséges öltözködés elkerülésére felhívod a figyelmét, a szellemiségét is csiszolni kellene. Legjobb, ha a kettőt egyszerre.

Jó, és fogyjon akkor már pár kilót is:)

2014. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A súlyát nem akarom felemlegetni, azt nyilván tudja magáról, hogy fogyhatna. Amit nem vesz észre, hogy ha ezt extrém apró ruhákkal kompenzálja, azzal csak a nyikhajok figyelmét provokálja ki, a komolyabb férfiak pont emiatt nem jutnak el odáig, hogy meg akarják őt ismerni. Pár kiló senkit nem riaszt el, de az "olcsó" külső már gond lehet. Ajh, hát ez kínos beszélgetés lesz...
2014. júl. 16. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy ment!
2014. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne beleszólnod, mert meg fog sértődni, inkább az anyukájával beszélj és majd ő beszéljen a lányával .
2014. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!