Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a sógornőmre. Ezzel a dologgal mindent elronthattam?

Figyelt kérdés

Röviden nekik hamarabb összejött a gyermek áldás mint nekünk.

Már ott érezttem, hogy ez így nem tesz jót a lelkemnek.

Láttam ahogy vásárolják a baba ruhákat, családi összejövetelekkor mindig ez a téma. Így még nem is voltam terhes de elkezdtem pát baba cuccot venni, hogy megtudassam mindenkivel, hogy bizony nálunk is készülődik valami.

Csak aztán teltek és telnek a hónapok még mindig nem vagyok terhes. El fogok menni kivizsgálásra is, de már bele őrülök ebbe, hogy körülötte forog a világ.



2015. ápr. 2. 11:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Te most gyereket akarsz, vagy fegyvert a sógornőd ellen, amivel visszaszerzed a rivaldafényt?
2015. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
70%
Mihamarább menjél el kivizsgálásra....és csald el a párod is.
2015. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt, ugye te se gondoltad komolyan, hogy varnak amig te is teherbe essel? Nagyon szegeny eleted lehet, ha ennyire nem birod elviselni mas boldogsagat, es ennyire irigy vagy a figyelemre amit kap.

De amugy igen , elore ittal a medve borere, nem kellett volna. Remelhetoleg nem lesz semmi baj, de ne legyel ennyire feltekeny, mert ez megmergezi a minden napjaid.

2015. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

"Így még nem is voltam terhes de elkezdtem pát baba cuccot venni, hogy megtudassam mindenkivel, hogy bizony nálunk is készülődik valami."


Hogy ez mennyire szánalmas, szavakat nehéz rá találni.

2015. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%

Mihamarabb menjel el egy szakemberhez?

Ferjed hogy birja ezt a viselkedest? Nem unja meg?

2015. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy nem veled foglalkozik mindenki. Szerintem szimplán önző vagy, és várod, hogy mindenki azt lesse, te mit szeretnél.

(Legalábbis abból amit ide leírtál egy az egyben ez jön le)

2015. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
menj el vizsgálatra, de nem hiszem hogy haragudnod kéne rá. neked fordított helyzetben hogy esne? ahelyett, hogy örülnél vele....
2015. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Hű. Hát reméljük nálatok is hamarosan összejön, és akkor újfent körülötted foroghat a világ.
2015. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Nem várom azt, hogy mindenki azt nézze én mit akarok.

Csak nagyon rosszul esik hogy így körülöttük forog minden és azt senkit nem érdekel hogy nálunk mi a helyzet.

Mert mikor mondtuk hogy mi is készülünk rá, mindnkinek csak a füle mellett elment ez a dolog.

Azt meg is bántam, hogy előre vettem baba ruhákat, de azt hittem h ezzel egy kicsit fel tudom magunkra is hívni a figyelmet, hogy hahóóó mi is itt vagyunk.

2015. ápr. 2. 11:36
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

En is azt javaslom hogy menj el szakrendelesre, de elso korben a pszichologushoz!


Sulyos szemelyisegzavaraid vannak.

2015. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!