Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagynénim elköltözik Németor...

A nagynénim elköltözik Németországba, és nem tudom hogy fogom azt elérni, hogy ne hiányozzon annyira, az egész a családom hibája! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja összeveszett a családdal, és azóta hozzá sem szólnak. De én egyáltalán nem haragudtam/haragszok rá, sőt nagyon szoros vele a kapcsolatom, aminek persze a családban nem örülnek. De annak ellenére minden nap felhívom és beszélek vele. Amikor legutóbb beszéltem vele telefonon, nem tudtam megállni, hogy ne sírjak. Akkor azt mondta, hogy nyugodjak meg,mert ez nem az én hibám. Pedig úgy érzem, hogy nekem kellett volna kiállnom mellette.. és az egész, hogy utazik az én hibám.... pár hét múlva utazik, és szeretném ezt az időt kihasználni, hogy mellettem van. Mit csináljak?
2015. szept. 12. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elutazik, még nem fog megszakadni köztetek a kapcsolat. Ugyanis interneten/sms-ben tudtok írni egymásnak, skyp-on beszélni egymással, webkamerán láthatjátok egymást - adott esetben többet lehettek kontaktusban, mint amíg ott élt a közelben.


Az meg végképp nem ate hibád, ha elköltözik, ezt senki sem azétr teszi, mert a családdal összeveszett, legfeljebb csak kevésbé kötödik MO-hoz és könnyebben teszi meg azt a lépést, amit már régebben tervezett.

2015. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tölts vele annyi időt, amennyit tudsz. A család dünnyögésével ne foglalkozz, nem érdemes.
2015. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Iskolai szunetekben, nyaranta meg tudnad latogatni? Amugy ez talan arrais jo lesz, hogy a te jovodet segitse, gondolj bele, Nemetorszagban jarhatnal akar egyetemre vagy hasonlo.

2015. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, 13 éves vagyok. Köszönöm a válaszaitokat
2015. szept. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!