Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek egy férfi kit...

Szerintetek egy férfi kit szeret jobban a társát vagy a gyerekeit, ha választani kellene?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem kell választani,de elgondolkodtató a helyzet,hogy egy férfi inkább így vagy úgy érez egy nővel ellentétben.

2015. szept. 12. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ attól, hogy a gyerek mennyi idős meg miért kellene választani.

De ha már egy nő ilyet kér, hogy válasszon a párja akkor szerintem egyértelmű, hogy a gyerek.

2015. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
65%
Ahogy én elnézem, egy férfi inkább a párját választaná
2015. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ilyen sosem fordul elő, hogy választani kelljen ezek közül. Ha kellene is, kétlem hogy aszerint döntene egy férfi, hogy kit szeret jobban. Egyáltalán mérni sem lehet ezt, hogy most "jobban" szeret-e valakit vagy nem.
2015. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a társát.
2015. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Arra a helyzetre is gondoltam mint választási lehetőség,ha nem lehet gyereke a nőnek elhagyja-e emiatt a férfi.

Vagy ha nem szeretne a férfi gyereket,de a nő kedvéért bevállalja.

2015. szept. 12. 18:04
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy értelmes férfi imádja a feleségét és csodálja érte hogy a szerelmükből gyerek született akit szintén imád.Felesleges ezen túráztatni az agyad.
2015. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Újabb kérdés Endretol.

Az egyik a társát, a másik a gyerekét. Nők esetében szinten van olyan, akinek a társa a fontosabb és van olyan, akinek a gyereke

2015. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

7-es, nem talált, az én kérdésem fentebb van.


Szerintem természetesebb és normálisabb, ha a gyerekét szereti jobban, de nem válaszolhat senki azok nevében, akiknél nem így van.

2015. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A szeretetnek sokféle formája van. Kérdező két olyan szeretetre gondol, amelyeknek nemigen van közük egymáshoz, nem is hasonlíthatók össze. Olyan, mint ha azt kérdezné, hogy a szilvásgombócot szeretem-e jobban, vagy a hajókirándulást ? A kétféle szeretet jól megfér egymás mellett. Ha azt kérdezed, hogy vészhelyzetben a gyerekét vagy a társát mentené-e ki először az égő házból, a válasz az, hogy a gyerekét (ez azonban nem szeretet, hanem ösztön).
2015. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a férfiak a társukat szeretik jobban,mármint szerelmi kapcsolat esetén!
2015. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!