Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Be kéne mutatnom a bankszámla...

Be kéne mutatnom a bankszámla kivonatom hogy elhigyje a leendő sógornőm nem a testvére pénzel?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít,hogy akárhányszor veszek magamnak valamit,vagy nyaralni megyünk,bármi célozgat rá hogy e testvére fizeti az egészet. Én úgy gondolom semmi köze ahhoz hogy én mennyit keresek,és miből telik nyaralásra vagy bármi egyébre. De már nem bírom szó nélkül eltürni amit művel.
2016. júl. 23. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem te pakoltad át a leendő sógornőd csontjait a fagyasztóban?

Annyira ki vagyok éhezve a csontos-saga újabb epizódjára.



Amúgy meg szrd már le. Semmi köze hozzá.

2016. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, hogy alaposan meg is hálálod a hálószobában, ha a részletekre kíváncsi, forduljon a tesójához. Amilyen hülye, megteszi, és le lesz tudva a probléma egyszer és mindenkorra.:-)
2016. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki, hogy attól, hogy ő luxuskurrva más nem az.
2016. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
1. háhá :D ez jó :D
2016. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
#4, rögtön ez ugrott be :D
2016. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Egy évvel ezelőtt olvastam egy 100 hozzászólásos kérdést.

Ott volt szó vmi csontpakolásról.


Tesó gazdag. Csajszi egyetemista,vagy már végzett. Fordít angolról,vagy angolra.

A hűtőt a tesó csaja csonttalanította és ezen felháborodott a tesó lánytesója,hogy az hogyan merészeli a pasija lakásának hútőjét rendezgetni.


Nem erről van szó?


Egyébként azok a csontok nem embertől valóak?

2016. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de azóta újra beindult a csontos-saga, még más baja is volt a kérdezőnek a sógornővel. Hogy elutaztak a tesójával, és biztos a tesó fizet mindent, meg, h miért nem őt kérték meg, h felügyeljen a kecóra.


De nem kidobta a csontokat a lány, hanem másik rekeszbe rakta a fagyasztóban, mert kellett a hely.

2016. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2016. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Csak addig fog ilyesmivel zaklatni, amíg azt látja rajtad, hogy idegesít.

Abban a percben, ahogy érzékeli, hogy akár a feje tetejére is állhat, téged nem érdekel mit magyaráz, vagy mit gondol, előtt-utóbb leáll.

Mivel azt látja, hogy te mindenáron tisztára akarod magad mosni, úgy gondolja, hogy "valami van abban, amit ő gondol", és ezért feszegeti a témát.

Nézz rajta keresztül, tégy úgy, mintha nem is látnád, nem is hallanád, hogy miket karatyol.

Olyankor gondolj arra: egy tyúk az udvarból, majd elhallgat, ha a kakas rátalál.

2016. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is a csontos-tüneménynek a sógornője :D


Nyugi kérdező, mi végig a te pártodon álltunk a régi kérdéseknél is!

2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!