Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy hozzam helyre, hogy...

Hogy hozzam helyre, hogy gyakorolhassam a keresztanyaságomat?

Figyelt kérdés
A sógorom gyermekének vagyok a keresztanyja, de az élettársával nagyon összevesztünk, pedig nagyon jóban voltunk régebben. A hölgy ki akar zárni a keresztanyaságból. (A volt férjemre csúnya dolgokat mondtam, mert megcsalt és gyereket csinált másnak, ezért a sógorom élettársa megalázott engem - őszerinte én szexuálisan elhanyagoltam a férjemet, ezért csalt meg) Na ezen összevesztünk, de én gyakorolni szeretném a keresztanyaságomat, mert amilyen fogadalmat tettünk Isten előtt azt ember szét nem választhatja (pedig nem vagyok vallásos). Küldtem ajándékokat a keresztfiamnak (1 éves), de lehet, hogy vissza fogják küldeni. A sógorom viszont nagyon szeret engem, ezt tudom. Mit tegyek, hogy ne zárjanak ki a keresztanyaságból?

2016. nov. 11. 20:07
 1/8 anonim válasza:
94%
Beszéld meg a helyzetet a sógoroddal és találjatok együtt valami megoldást.
2016. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Puhatolóztam nála chat-en, írtam neki üzenetet, de nem válaszolt.
2016. nov. 11. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

"amilyen fogadalmat tettünk Isten előtt azt ember szét nem választhatja (pedig nem vagyok vallásos). Küldtem ajándékokat a keresztfiamnak (1 éves)..."


Nem az ajándék a lényeg, hanem hogy imádkozz érte. (Nem kell hozzá vallásosnak lenned.)

2016. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sosem imádkozom, mert hülyeség, hanem a kézzel fogható dolgokat szeretem, ezért küldtem neki ajándékot.
2016. nov. 12. 05:17
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ja, akkor tehát nem az a kérdés, hogy hogy ne zárjanak ki a keresztanyaságból, hanem az, hogy hogy ne zárjanak ki az ajándékozás lehetőségéből.


Szerintem amíg egy gyerek kiskorú, addig a szülők dönthetik el, hogy kiktől kaphasson ajándékot és kiktől nem, úgyhogy akkor simán benne van, hogy visszaküldik tényleg, és akkor igaziból a keresztanyaságtól teljesen függetlenül annyi a kérdés, hogy hogyan hozd helyre a kapcsolatodat a sógorod új feleségével, ha jól értem...

2016. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Illetve a volt sógorod élettársával...
2016. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kisfiú egész életére a keresztfiad marad, nem csak most az. Rengeteg lehetőséged lehet még, hogy bármiben segíts neki. Ha nagyobb lesz, éreztesd vele, ha lehetőséged nyílik rá, hogy rád bármikor számíthat.
2016. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Miért ragaszkodsz hozzá? Mintha a keresztfiad csak eszköz lenne, hogy fenntartsd a sógoroddal a kapcsolatot.

Nem lehet, hogy legmélyén az van, hogy így még marad egy halovány kapcsolat az exedhez?

2016. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!