Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kötelességem a gyerekem...

Kötelességem a gyerekem láthatásra bocsájtanom a férjem nővére számára akinek nincs saját gyereke?

Figyelt kérdés
Nem tagadom személyes ellentét miatt nem szeretném a gyereket neki odaadni láthatásra. A sógornőm orvos de nem született saját gyereke ami miatt elég szomorú. Én is orvos akartam lenni, de nem tudtam tanulni családi okok miatt.
2018. máj. 18. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A férjed vagy az ex férjed? Mondjuk mindkettőnek joga van a gyereket oda vinni, ahova akarja, csak a férjjel lehet róla beszelni.

2018. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
ha gyereket nem veszélyezteti, és szereti, akkor gonosz önzőség a részedről, ha nem engeded a gyereket a saját nagynénjéhez
2018. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

A gyerek apja akkor viszi a testvéréhez a gyyerekét, amikor akarja.

Rettentő kicsinyes és önző vagy, ha irigység miatt akadályozni akarod a nagynénivel való kapcsolatot.

2018. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem, de azért ez az indoklás erősen nevetséges. :D
2018. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Még jó, hogy a gyerekorvos láthatja a gyereket és személyes ellentét miatt, mert te nem lehettél orvos, tiltanád tőle is.
2018. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha a sógornőm arra hivatkozva nem engedné hozzám a bátyám gyerekét, hogy nekem van diplomám, neki meg nincs, igen-igen megdöbbennék.
2018. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan, egymásra irigykedtek, mint az ötévesek? És emiatt "nem adod oda" játszani neki a "babádat"??? Hány éves vagy? Ez kész vicc.


Az apja majd odaadja neki amikor apás hétvege van, ne aggódj ;)

2018. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Apás programot akartam írni (pl. sétálni viszi vagy állatkert, stb.)
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
SZÁNALMAS!
2018. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
"Nem tagadomszemélyes ellentét miatt..." Már úgy érted, hogy azért, mert ő orvos lett, te meg nem? Ez tényleg szánalmas.
2018. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!