Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért bűn visszahúzódónak lenni?

Miért bűn visszahúzódónak lenni?

Figyelt kérdés

A szüleimtől, rokonoktól folyton megkapom, hogy nincs életem, mert nem járok bulizni, mint a "normális" fiatalok. De ha egyszer nekem nem szórakozás, hanem egyenesen nyűg hangzavarban, sok ember között lenni, nem szeretek táncolni se és az a pár barátom, aki van, se szeret bulizni járni, akkor miért kéne csak azért is eljárnom ilyen helyekre?

Egyébként szabadidőmben inkább játszok, olvasok, sütök, főzők, tanulok, valamint kézműveskedek..Szerintem ezek tök jó hobbik, mert fejlődök velük, mégis megkapom anyáméktól meg a család többi részétől, hogy ez nem élet és próbálják bebizonyítani, hogy pedig mennyivel jobban érezném magam, ha bulizni járnék meg leinnám magam :D Már annyira unom, hogy kb. minden ilyen családi összejövetelen előbb-utóbb ez lesz a téma, hogy kérdezgetik, miért nem járok szórakozóhelyekre és hiába mondom, hogy mert nem érezném jól magam és nem is igénylem, jól elvagyok a hobbijaimmal, elkezdenek magyarázni, hogy de csak azért gondolom ezt, mert még nem voltam bulizni és ha nem kezdek el most eljárkálni, majd később megbánom és majd biztos 40 évesen fogok bulikázni :D

Miért nem tudják elfogadni, hogy nem mindenki szereti ugyanazt, amit ők?

20/L


2018. jún. 21. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nálam sem bírják felfogni :D Én is elvagyok a világomban. Ha szeretnék is valami programot, azt valakivel kettesben, csak általában nincs kivel.

De hangzavart, sok embert nem bírom, szóval én is inkább egyedül tevékenykedek.

Nincs ezzel semmi baj, csak nem fogják érteni a miértjét. Simán nem kell felhúzni az agyad, mikor mondják.

23/F

2018. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 KRenáta1987 válasza:
94%
Egyáltalán nem bűn visszahúzódónak lenni, az a bűn, ha a környezete ezt súlykolja egy introvertált személybe, mert ettől fogja magát pont rosszul érezni és bizonytalanná válni.
2018. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn visszahúzódónak lenni, de te szerintem nem is vagy igazán az, hiszen vannak barátaid. Neked más a temperamentumod, ennyi. És szerintem sokkal hasznosabban töltöd így a szabadidődet, mintha valami lerobbant romkocsmában vedelnél a "menő haverokkal", vagy mindenedet kirakva ráznád magad valami puccos diszkóban.

Egyszer próbáld ki, hogy beadsz valami kamu sztorit egy berúgós-fekvehányós bulihétvégéről, ahol csak arra emlékszel, hogy szexeltél fiúval, lánnyal, persze a nevükre nem emlékszel, és figyeld az arcokat :D Minjdárt jobban elfogadják a valódi énedet, elhiszed? :D

2018. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem bűn, de sokan nem tudják ezt elfogadni. Én is megkapom a szüleimtől, hogy miért nem szórakozok. És akkor jön az összehasonlítgatás a volt osztálytársaimmal, mert ők járnak bulizni én meg nem, ergó nekik jobb életük van, mint nekem. Már ezerszer elmondtam nekik, hogy engem azok a dolgok nem érdekelnek én a saját hobbimat űzöm, ami engem boldoggá tesz. Én már nem is szólok ehhez semmit, ha valaki megemlíti. Bólintok, aha oké és terelem is a témát.
2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csonkaferi válasza:
81%

Tudom, ismerem ezt az érzést. Nekem is mindig azt mondják hogy miért nem járok el valahova meg hogy mindig csak a munkába temetkezem. A szórakozó helyeket én sem szeretem mert idegesít az a hangzavar meg az a tömeg is ami ott van. Viszont szívesen elmászkálnék egyéb helyekre csak így egyedül, egymagamba menni mindenhova szerintem egy kicsit gáz. Ezért az én agyamat mindig azzal eszik meg hogy miért nem szerzek egy barátnőt akivel tudnék csavarogni.

Mintha olyan könnyű lenne barátnőt szerezni -legalább is ezt gondolják-. És mivel nincs sok időm meg nem szívesen mászkálok csakúgy egyedül ezért először az interneten próbáltam barátnőt szerezni. De eddig semmilyen sikerrel nem jártam mert már vagy 5-10 társkereső oldalon is voltam ahol már több mint 100 lánynak is írtam de ezeknek igen kevés százaléka válaszolt.

2018. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták már elég sokszor nem tuggyák megérteni hogy én más milyen vagyok mint a legtöbb fiatal, meg hogy szerezzek barátnőt mint ha az most olyan könnyű lenne falun, meg majd ők össze hoznak valakivel aki nem is tetszik na mindegy, egyszer voltam buliba 15 évesen szilveszterkor nem jött be de azért mondták hogy jó a buli meg hogy igyak pedig a sörnek is rossz íze volt le is itattak, hülye fejemel azt sem tudtam hol vagyok arra emlékszem hogy pont éjfélkor ki mentem és még mások nézték a tüzijátékot én hánytam igaz úgy éreztem mint ha sokkal boldogabb lennék ennyire emlékszem,ezt már csak mesélték aztán állítólag valahogy el indultam és egy utcával áréb be estem az árokba és ott feküdtem még meg nem találtak állítólag 2 órát ott töltöttem még szerencse hogy nem volt az a nagy hideg, soha többé nem lesz ilyen abban biztos vagyok.

És ha 40 évesen mész akkor mi lesz? semmi

20 éves vagy nem vagy már kicsi tudod hogy mit akarsz, hagyd rájuk mond azt hogy majd mész a barátaiddal agy nekik igazat aztán majd csak be fejezik és legközelebb ha el mész otthonról másnap menj haza és mond azt nekik hogy meg történt de most hagyjanak mert másnapos vagy.


20F

2018. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Látom itt vannak magányos emberek már úgy értem hogy a válaszolók között esetleg ha valaki akarna beszélgetni, barátkozni én benne vagyok hátha aztán később legjobb barátok leszünk :-)


20F

2018. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy neked is ilyen a családod.

Én is ilen vagyok és engem is csesztetnek miatta.

2018. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mennél az lenne a bajuk, hogy állandóan úton vagy.

Ha te jól érzed magad így maradj ilyen. A lényeg, hogy te boldog legyél. Legközelebb, ha ez szóba kerül mondd azt, hogy elmentél az ő unszolásukra, még ittál is, sőt egy joint-ba is bele szippantottál, de nem jött be és most már hagyjanak békďn.

2018. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha meg partiarc lennél, az lenne a bajuk. Hogy folyton tekeregsz, mikor érsz haza, nem ért-e baj, stb.

Semmi közük hozzá.

Az ilyen idióta rokonság üldözi el aztán a fiatalt. Ami amúgy nem baj, ha önállósodik egy fiatal, csak ugye most még jobb lenne azért otthon lakva pénzt félretenni. Pont ezt a pár viszonylag nyugis évet veszik el, durva:(

2018. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!