Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért bunkó sokszor ok nélkül...

Miért bunkó sokszor ok nélkül velem a sógorom?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk ő kb mindenkivel kedves, ha többen vagyunk velem is nagyjából de pl. Ma is írtam neki hogy náluk maradt egy dolgom dobja már el (útba esik) vissza se ír (nekem sose ír vissza) a férjemnek mondom menjen már el érte erre mondja hogy nincs is ott de akkor miért nem -bírja írni hogy nincs náluk? Szóval ilyen apróságok, nem merek konkrétan rá kérdezni miért utál, ferjem szerint csak képzelődök, de sok ilyen apróság van, én amúgy nagyon kedvelem , mindig kedves vagyok de már alig -bírom.

2018. aug. 21. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Amikor náluk hagytad azt a valamit , miért nem a tesód kerested? Ha a férjed nem látja a problémát, lehet tényleg nincs is. Esetleg ha neki nem mered mondani, a tesódnak felhozhatnád. Talán butaságnak fog tűnni amit kérdezek, de az nem lehet, hogy a sógorod félre érti a viselkedésedet, azt hiszi néha, hogy tetszik neked ezért nem válaszol mikor keresed?
2018. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem a tesóm ferjem testvére a neje, azért neki írtam mert tudtam hogy jön majd felénk, érdekes amit írtál, azt gondolhatja? De én meg próbálok extra kedves lenni hogy ne utaljon...ordogi kor.
2018. aug. 21. 22:12
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért egyszerűbb és célravezetőbb egy anonim internetes fórumon vadidegenek bemondásai alapján találgatni, mintsem odamennél hozzá, és megkérdeznéd tőle, hogy miért nem ír vissza, mi baja veled? Ha csak félreértés, azt rögtön tisztázhatja, ha pedig tényleg utál valamiért, akkor azt is megtudod, és a továbbiakban nyugodtan hanyagolhatod. Nem kötelező vele érintkezni. Nekem is volt egy bunkó sógorom (rendőr volt), aki nagyon sajátságos gondolatokat dédelgetett arról, hogy más embereknek hogyan kéne élni és viselkedni egymással. Nem foglalkoztam vele. A nővérem tudta, hogy utáljuk egymást, és csak akkor mentem hozzájuk, ha a sógorom nem volt otthon. A tesóm pedig bármikor jött, nem hozta magával a férjét.


Persze ehhez hozzátartozik, hogy megmondtam neki, hogy nekem nem muszáj vele szóba állnom, nem vagyok se a felesége, se az anyukája, aki törölgesse az orrát, és az se érdekel, ha a tehénsz.ros putris falujában ő a körzeti megbízott, és ha nagyon ugrál, kettétöröm a leakasztott konyhaajtót a fején, vagy eltaposom mind a 150 centijével egyetemben. Ebben maradtunk.


Évek óta nem láttam, amióta a nővéremék elváltak. Sose hiányzott.

2018. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én "jóba " akarok vele lenni és amúgy tok jó fej és ha megkérdeznem tudom hogy úgyse mondaná még, csak fáj hogy engem pont miért nem kedvel...
2018. aug. 21. 22:20
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
Szintén ugyan ebben a helyzetben vagyok mit te kérdezõ, mai nap volt az utolsó lehetõsége engem csak a testvérem érdekel mostmár a sógorral nem fogok nagyon foglalkozni csak ha muszáj, ugyan olyan mint az öccse, az öccse még a legénybúcsúra sem hívott meg és ezt a sógor tudta is de nem foglalkozott vele,én igyekeztem de õ le se szarta, én mostmár le szarom..
2018. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha a megkérdezés valamiért nem opció, akkor nem kell vele extra kedvesnek lenned, bőven elég, ha csak simán normális vagy amikor találkoztok. Ettől még nem kéne, hogy megromoljon a jó viszony.
2018. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Múltkor együtt voltunk (többen) és basszus annyira aranyos volt mindenkivel, kimentünk a konyhába ketten voltunk, én próbáltam elsütni egy viccet, de kb rám se nézett, csak elment mellettem, én kb elsírtam magam de persze csak ilyen 1 perces volt gyors megtöröltem a szemem visszamentem. Férjemnek mondtam azt mondta biztos nem gondolta hogy neki mondom ( ketten voltunk) benn a szobában a lefárasztóbb rokonnal dumált- neki még nevetgélt is..na ilyesmik vannak.
2018. aug. 21. 22:31
 8/27 A kérdező kommentje:
Félek ha elé állnék akkor még jobban megutálna.
2018. aug. 21. 22:34
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudhatjuk innen, hogy miért nem kedvel. A férjed szerintem jóhiszeműségből mentegeti, de az utolsó hozzászólásodból nekem egyértelmű, hogy valami baja van veled. Persze engem is bosszantana, hogy miért nem hozza a tudomásodra az okát, mert lehet, hogy csak egy félreértés, de ha mégse az, akkor is jobban szeretem, a tiszta kommunikációt és a nyílt lapokat. A legsunyibbak azok, akiknél konkrétan rákérdezel, hogy mi a gond és elkezdik tagadni, hogy gond lenne, még esetleg rád fogják, hogy képzelődsz vagy hülye vagy, aztán ugyanolyan hidegen viselkednek. Szerintem az ilyenek vagy direkt ezzel akarnak bosszantani, vagy maguk se tudják, miért nem vagy nekik szimpatikus. De egy próbát én megtennék, megkérdezném egyenesen, hogy láthatóan kerül téged, mondja már el, mi a baja veled, kíváncsi vagy. Vagy elmondja, vagy nem, utóbbi esetben a továbbiakban ne is foglalkozz vele. Ne törd magad a barátságáért, miért lenne az jó?
2018. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Talán tetszel neki és a kényes helyzet miatt így próbál távol maradni tőled.
2018. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!