Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hiányozhat valaki, akit...

Hogy hiányozhat valaki, akit egyébként ismerek?

Figyelt kérdés

Apám sosem élt velünk együtt. Én az édesanyám és az ő kapcsolatuk végére születtem meg, apám akkoriban már nem vonzódott anyához. Egy hónapban egy hétvégét egészen gyerekkorom óta nála töltöttem, de mégsem érzem saját édesapámnak. Sose támogatott semmiben, ezt a feladatot anyukám vette a vállára, akivel együtt éltem. Semmilyen kapcsolat nincs köztünk, olyan mintha egy idegen férfi ülne az asztal másik oldalán, mikor ott vagyunk. A beszélgetés és a kommunikáció nem jelent meg sosem a kapcsolatunk alatt, az egyetlen kérdése hozzám mindig az volt, hogy mi újság a suliban/gimiben/munkában. Úgy érzem apám cserbenhagyott minket és ez még a mai napig is megvisel. Próbáltam régebben beszélgetni vele dolgokról, amik engem vagy éppen őt érdeklik, de egyszavas válaszokat mondott nekem. Hogyan szerettethetném meg magamat vele? Talán már sosem lesz rendes édesapám?


Köszönöm, ha valaki választ ad nekem. Sziasztok.



2019. júl. 27. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötelesség miatt talizik veled... az enyém is ilyen (elváltak) jojo segít mindenben de azt se tudom kicsoda. És nem nem lesz rendes apad, mert ahhoz anyudnak egy olyan kapcsolatba kellett volna szülni ami megér pár évet.
2019. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni elengedni embereket. Rohadt nehez, es olykor nem is sikerul. Te belul osszetorsz, mig a masik boldogan eli vilagat valahol. Furan hangzik, de jelen esetben egy elo ember miatt kell vegigesned a gyasz fazisain. Velem ez akkor tortent meg, amikor az ocsem kikoltozott az Egyesul Allamokba. Masfel evvel utana jottem ra, hogy en bizony akkoriban gyaszoltam.
2019. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne inkább teljesen megszüntetni ezt a "kapcsolatot", értelmetlen. Talán könnyebben túl is jutnál rajta, ha nem kavarna fel minden találkozás újra és újra. Nem te vagy a hibás, hanem ő.
2019. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfi létezik, aki nem alkalmas az apaszerepre. Fájdalom, hogy ezt csak akkor tudják meg, amikor belekerülnek. Ha fiú vagy, felnőttkorodban már tud majd veled mit kezdeni, ha lány, akkor peched van.
2019. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

En erre gyorsan rajottem. Es amint lehetett megvaltoztattam a nevem!! Legyen anyu Z a fater meg T addig T vezeteknevvel eltem de 18 utan egy hosszu hivatalos folyamat utan vegre Z lehetett a vezetekneveeem! :)) Sot a 2 kozul az 1ik keresztnevem is megvaltoztattam :))


Na en igy oldottam meg. Nem beszelunk azota hisz verig sertodtek aminek nagyon orulok 😁😁😁😁😁 es tok kiraly mert hivatalos. Minden iratomban. :)


Vedd fel anyud veteteknevet Te is es minek kapaloznal apadert ? Nem vagy Te se szolga se cseled h megalazkodj.. Anyukad tuti nem kerne de tokre orulne :)

2019. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

* ui: helyi varoshazara bemesz anyukaddal ha akarsz. Ott az anyakonyvvezetonel kitoltod h miert akarod megvaltoztatni mar eleg az is h anyud nevelt fel! Anyud alairja h felveheted a nevet! DE 18.utan apad engedelye NEM kell!

2 illetekbelyeg es kesz. Nekem akkor ez 12 000 ft volt ossz minden. Total megerte! (2016)

:) Remelem segithettem

2019. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nha ezt kihagytam bocs! Hogy mar uj anyakonyvi kivonatot is vehetsz! Nem sok 2000 ft volt. Most nem tudom mennyi.

Le kell adni az eredetit! Kiallitjak az ujat es a szul.neved is valtozik. Ezt 2 alkalommal lehet hivatalosan. A regi neved teljesen torlodik akkor es csak az addig megszerzett pl bizonyitvanyra ervenyes ezt az iratokkal tudod igazolni. Minden tovabbi az uj nevre megy! :)


Ugy orultem mikor apam megtudta! Vagyis en kuldtem at neki az iratokat :D had lassa h nem kamu. Azt mondtam h ezzel nem artani akartam csak magamnak jot tenni. Vegulis nekem igy a jobb. Neki igy szarabb lett. Keso banat :D

2019. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!