Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Általános iskolás fiú gyereked...

Általános iskolás fiú gyerekednek engednéd ha valamilyen nem annyira hétköznapi külső megjelenést szeretne?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dolgokra gondolni, de mit tudom én valami feltűnőbb divatos haj, fülbevaló vagy hasonló?
2019. szept. 10. 20:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%
#10 de veled annal inkabb
2019. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy engedném. Még 18 éves korukban sem tudják, vagy értik sokan, hogy mit is képviselnek egyik-másik jónak látszó ötletükkel. Csak olyat engednék, aminek nem a divat a célja, hanem a praktikusság. Teszem azt, ha szeretne hosszabb hajat, de zavarja ha a fülére lóg, abba belemennék, hogy oldalt kicsit rövidebb haja legyen. Netán ha meghalnának a nagyszülők, vagy egy nagyon közeli barát, akkor egy rájuk emlékeztető tetoválás útjába sem állnék.
2019. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

Általánosban a fültágító és a tetoválás nem mehet.

A fiamnak 7.ben lett piercing a szájába és hosszú haja volt. Egy évig tartott ez a mánia.

A lányom most nyolcadikos, hátul felnyírt hosszú haja van. Most már nagyon szeretne hajfestest, semmi extra, de én még húzom az időt. De csak mert féltem a haját.

2019. szept. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves gyerek ? És mit .

Amúgy én inkább normális viseletet pártolom nem ezt divat hobortosat.

2019. szept. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
Engedi a házirend?
2019. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
12%
Fiúnak fülbevalót nem. A hajra nem tudok mit mondani, látnom kéne. Meg azt könnyebb visszaváltoztatni.
2019. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha fülbevalót akar, hát istenem. Már az óvodában volt olyan fiú, aki hordott a bal fülében fülbevalót, pedig ez 30 éve volt. Ha nem 3 cm-es fültágító, akkor szerintem a fülbevaló belefér.

A haja azért legyen vállalható, és ne hupilila.

Bár egy általános iskolás még nem lázad annyira, hogy punkfrizurát és bikagyűrűt kérjen az orrába.

2019. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%
Eszébe sem jut, nem olyan az iskolai közeg. Nem Mónika show-n szocializálódtak.
2019. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem Mónika showra kell gondolni, csak mondjuk választékosabb megjelenés, mint a centis tüsihaj meg mackónadrág.
2019. szept. 11. 11:28
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Olyat nem engednék ami házirendbe ütközik, vagy tartósan, visszafordíthatatlanul megváltoztatja a külsejét. A fültágító, a tetoválás, az arcba szúrt piercing érjen rá amíg betölti a tizennyolcat, de ha fel akarja nyírni a haját és be akarja festetni lilára és kockás nadrágot akar hordani pöttyös felsővel, kedves egészségére. A ruhákat le lehet cserélni, a hajat le lehet vágni és kinő újra, ha nem tetszik neki legfeljebb pár hónapig hülyén néz ki, az egészségére nem lesz káros
2019. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!