Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés

A párommal több mint egy éve vagyunk együtt, és persze az anyja a legfontosabb neki. Olyan szinten, hogy akár a közös hétvégénkbôl is egy napot ott tölt, mikor sz elôtte levô hétvégét ott töltötte. Velem folyton veszekszik, minden apró dolgon, az anyukajanak meg lesi minden kívánságát. Nem mellesleg anyucira nem sajnál több tízezret sem, mikor pedig velem megy valahová (az is ritka esemény) kijelenti, hogy ha nincs pénzem ne akarjak sehová menni. Amikor beszélgetünk folyton feljön a téma, hogy az anyukája milyen kedves, aranyos, szent stb. Persze én már nagyon unom azt, hogy bálványozza az anyját. Illetve folyton azt állítja, hogy gyerekes vagyok, holott ô lóg még mindig anyuci nyakán.

Amikor elmegyünk az anyjáékhoz, akkor engem persze azonnal el is felejt, és csak vele foglalkozik javarészt. Az anyja pedig nem is nyit felém, páromnak pedig azt mondja, hogy ôt bántja az, hogy én nem beszélgetek vele. Persze ebbôl is volt bôven vitánk.

És a páromnak minden második hétvégén (de van, hogy a közös hétvégénken is) ott kell lennie, különben anyuci megsértôdik.



2019. szept. 20. 15:04
1 2 3
 1/22 Zsoltmester ***** válasza:
89%
Nem.
2019. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj amíg nem késő. Nem fog változni. Tapasztalat.
2019. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én látom így. Azt még benyeltem, hogy azt mondta, hogy neki az anyukája fontosabb nálam. De kezd sokká válni.
2019. szept. 20. 15:21
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd a francba ezt a pasit, ovis szint amit művel. Mond neki, ugy döntöttél ezentúl minden hétvégét anyucinál tölthet pá pá!
2019. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen böszme pasitól mi a francot akarsz? Azt sem érdemli meg, hogy a lábadat beletöröld.
2019. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Fulár ***** válasza:
74%

Lehet,hogy most szereted és vele szeretnél lenni de ha így döntesz a leírtak alapján később nagyon sokat fogsz szenvedni miatta és ha kiadod az útjáta az talán fájni fog de közel sem annyira mint az ha vele maradsz!

A törtênetben az a szomorú,hogy általában azoknak a gyerekei válnak ilyenné akiket a csodálatos tehetséggel megáldott szüleik ilyenné neveltek!És ezek a"hibás"viselkedés minták sok esetben egy egész életre kitörölhetetlül rögződnek tönkretêve vagy alaposan megkeserítve azoknak az életêt akik ilyen közegben kénytelenek felnőni.

2019. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Savlekotő ***** válasza:
70%
Add vissza anyunak a szoptatós fiút,van még sok férfi.. Eleve az egyedül álló nők párként kezelik a fiaikat így nevelik kiskorától h Anyu az igazi nő.... Keress férfit..
2019. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 L.. István ***** válasza:
81%
Tipli, minél hamarébb. Mondom pasiként, aki szereti az anyját.
2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Totál nem normális viselkedés a párodtól.

Nem szeret téged annyira mint az anyukáját. Ez így nem helyes.

2019. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem normális, de ez teljesen mindegy, ha a párodnak az.. Semmi értelme egymással vergődnötök. Neki egy olyan lány mellett lenne a helye, akinek ez normális vagy aki ezt át tudja érezni (péládul mert ő maga is nyakig van a családja s-ggében), így neked is lenne így esélyed egy olyan férfit találni, aki elvágta már a köldökzsinórt..
2019. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!