Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyát, hogy...

Hogy győzzem meg anyát, hogy jövő héten csütörtökön mehessek haza a koliból? 17l

Figyelt kérdés

Azon a pénteken úgysem mennék suliba, mert akkor megyünk személyit csináltatni. És mivel a koliba is kell igazolás, ezért nem akar írni, mert még van győződve arról, ha csak a pénteki napról hiányzok, akkor elég csak a suliban igazolni, pedig azt is ugyan úgy le kell adni a koliban is. Ráadásul felesleges ott maradnom azon a délután, mert nem csinálok ott semmi olyat, amit otthon ne tudnék, illetve ha haza megyek, akkor korábban kell kelnem, és úgy jönne ki, hogy haza érek, aztán a következő vonattal mehetünk is és alig lennne idő.


Szerintetek mivel győzzem meg?


2019. okt. 8. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt így mondd el neki :) szerintem megérti.
2019. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de nem hiszem, hogy meggyőzte.
2019. okt. 8. 07:57
 3/10 Zsoltmester ***** válasza:
82%
Hát ha anyukád nem érti meg ezeket az egyszerű dolgokat akkor úgy tűnik okosabb vagy nála vagyis fogadd el hogy anyád képtelen felfogni ezt a dolgot.
2019. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Hívd fel anyukádat telefonon és add át a kolis nevelőtanárnak (vagy akinek az igazolást be kell mutatni) és majd ő elmagyarázza anyukádnak, hogy a koliban is igazolni kell.
2019. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez elég fura.Én alig vártam,hogy hazajőjjön a gyerekem.
2019. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem értem. Minek kéne délután a koliban maradnod, ha másnap nem leszel suliban??? Anyukád miért nem érti ezt? Vagy más oka van talán, hogy nem akarja, hogy hazamenj? Szerintem is az a jó megoldás, amit már írt valaki, hogy egy felnőtt beszéljen anyukáddal, ne te győzködd.
2019. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

TAlán arra gondol, hogy ha a csütörtök délutánt és estét a kollégiumban töltöd, akkor ott leszel a tanulási időben, ami a javadra válik. Ha tanítás után rögtön haza indulsz, otthon már nem valószínű, hogy leülnél tanulni, és így a pénteki anyag pótlása mellett a csütörtöki feladatok is a hétvégére maradnak.

Lehet, hogy pénteken a hivatalba indulás előtt már nem lesz otthon időd, de utána ott az egész hétvége.

2019. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Menjetek péntek délután személyit csináltatni és így nem hagyod ki az iskolát valamint anyukád is könnyebben el tud jönni a munkahelyéről.
2019. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a munkahelyén el van probléma, mivel csak novemberben tud menni dolgozni. Csütörtök délután két foglalkozás van tanszoba időben (önismeret, duplán), szóval ha haza megyek többet tudok tanulni.
2019. okt. 8. 12:42
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
51%
Menjél minél kevesebbet haza,ha vkit nem várnak otthon hétvégére se az mutatja a kapcsolatot is.
2019. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!