Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a 19 éves...

Mit tennél, ha a 19 éves lányod hazudna hova ment?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap este elment itthonról, nekem meg azt mondta, hogy a barátjánál alszik.

A barátja pedig este beállított meglátogatni, úgy hogy nem szólt róla.

Én csak annyit tudtam mondani, hogy nem tudok semmit mert nekem azt mondta,hozzá megy. Én gondolom, hogy másik pasihoz ment mivel volt, hogy esténként elment itthonról pár órára találkozni valakivel. Mit kellett volna mondanom a barátjának, az igazat?


2019. okt. 11. 10:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
De hát az igazat mondtad, amit neked mondott a lányod. Ő is igazat mondott, a pasijához ment, hát csak nem az egyikhez, hanem a másikhoz. Nem hazudott itt senki. Bár a kisasszony most lebukott a fiú előtt, de ez nem a te dolgod.
2019. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Hát én visszakérdeztem volna, hogy "nem úgy volt hogy nálatok találkoztok? Biztos elkerültétek egymást" a többit meg rendezzék le egymás között. Nem, nem hazudnék valaki kedvéért aki a szemembe hazudott.
2019. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

#2

Nem hazudott a csaj, a barátjánál aludt, csak nem annál, akire az anyja gondolt.

2019. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos megálltam volna ott, hogy nem tudom hova ment.

Ahogy nem is tudtad.

2019. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Igazat mondtál, mert ezzel az információról tudtál. A többit meg lerendezik egymással.
2019. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

Most az zavar, hogy hazudik, tényleg? Felnőtt ember, oda megy, ahova akar...Ha nem vele laknál, nem is tudnád. A hazugságot sem, neki így egyszerűbb, mint azt monadni, anya csalom a pasimat..az a sok kérdés...


Na, és engem inkább ez zavarna, és erről beszélgetnék vele, minek egyszerre 2?

2019. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
67%
A kicsi lánynak több barátja is van, úgy tűnik...
2019. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

"Most az zavar, hogy hazudik, tényleg? Felnőtt ember, oda megy, ahova akar.."

és ha felnőtt akkor már hazudhat? az a minimum hogy oda megy ahova mondja , nem? és ha történne vele valami hol keresse az ember?

2019. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
Úgy tűnik, hazudott. Ebből azt a következtetést levonni, hogy "más pasihoz" ment és ez "teljesen biztos" számomra meglepő. Barátnőhöz is mehetett, vagy bárhova máshova, nem "biztosan és minden kétséget kizáróan" "egy másik baráthoz"
2019. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tűik, egyeseknek alap hazudozni..
2019. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!