Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy szabadulhat...

Mit tegyek? Hogy szabadulhat ok? 18L

Figyelt kérdés
Van egy nevelőapám aki iszik, agresszív, bunkó, alpári. Csak simán szörnyű ember. Anyam soha nem hagyná ott semmiért, ezt bizonyította. Jövőre érettségizek, most elkezdtem dolgozni, azt a kis pénzt teszem félre, nem birom már tovább! Még a levegő is tisztább mikor nincs itt. Mamám magát is alig bírja eltartani, apám nincs képbe. Folyton félek tőle, mikor borul ki, ver szét mindent stb. Ideges, feszült vagyok ezért mindenkivel és folyton sírok. Anyámmal nem lehet beszélni, azt mondja arra, ha ezt elmondom neki, hogy ne tegyek tönkre mindent. Tudna bántani az a szörnyeteg, többet iszik, kiakad és meg tudna verni, megtenné simán. Nagyon félek, nem tudom mit tehetnék, attól félek semmit. Nem is biztos, hogy megoldást várok most tőletek, csak ki kellett ezt adnom, rettegek minden este mikor lesz baj megint.
2019. okt. 14. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan barátnőd vagy ismerős, rokon, akihez költözhetnél?
2019. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Család segítőt próbáld felkeresni.
2019. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nincs sok baratom, egy nagyon közeli, hozza nem tudok költözni, egyszerűen nincs hely. Rokonok messze vannak, nem tudnak erről semmit, ha kiderülne, hogy elmondtam elképzelhetetlen balhé lenne.
2019. okt. 14. 22:13
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Irány a családsegítő!
2019. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
sajnálom hogy igy kel élned
2019. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Családsegítőnél mit mondhatok? Ha vannak kiskorú testvéreim velük akkor mi lesz?
2019. okt. 14. 22:58
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
TudNA bántani, de nem bánt, mért pont most tenné, ha eddig nem tette. Túléled az érettségiig, ahogy eddig is túlélted, utána meg dolgozol, és kiveszel egy albérleti szobát. Minél kevesebbet legyél otthon. A kiskorú testvéreid is pont ugyanezt fogják tenni, ha eljön az ideje. Ha mégis megver, az orvostól látleletet kell kérni, és azzal irány a rendőrség.
2019. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Ugy latom te nem is akarsz elkoltozni igazan, akkor tursz.
2019. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Savlekotő ***** válasza:
3%
Kövesd anyád mintáját tűrj,az alkesz biztos jó az ágyban,te is keress egy hasonlót a családi minta alapján.. Komolyan mit vársz mit írjunk,ha nem akarsz lépni nem léphetünk helyetted..
2019. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak azt irhatom,fordulj a családsegitühöz,ha már nem tudsz vagy nem akarsz elköltözni.
2019. okt. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!