Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám jóvá tenni,...

Hogyan tudnám jóvá tenni, amit vétettem apukámmal szemben?

Figyelt kérdés
Röviden a történet az, hogy jó pár hónapja találtam néhány barátot, akikkel sokat hívásozok, és rengeteg időt töltök. Tudni kell, hogy ez előtt ez nem adódott meg, mert az izlésem miatt kiutáltak, így szeretném kihasználni a lehetőséget. Viszont ráébredtem, hogy apukámat, aki külföldön dolgozik, eléggé "elhanyagoltam" és keveset beszéltem vele. Már nagyon megbántam, mert ráébredtem, hogy ez rettentően egy hálátlan dolog volt tőlem. Mit tehetnék az ügyben, hogy a kapcsolstunk megint a régi legyen?(persze azon kívűl, hogy elkezdem újra felépíteni és megjavítani a kapcsolatunkat)

2019. dec. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
elmondod az igazat és hogy nem szándékos volt, hanem csak túl jókat beszélgettél mostanában
2019. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Pl. úgy, hogy amikor otthon lesz apukád, akkor szervezel valami közös programot kettesben és ezentúl rá is több figyelmet szentelsz.
2019. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy érzed, hogy hibát vétettél, mondd ezt el neki, és kérj bocsánatot, attól meg fogsz könnyebbülni. :)
2019. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válasuokat mindenkinek, sok hasznát vettem :)
2019. dec. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!