Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a virus miatt a szüleim, kb. megtiltottak nekem mindenféle társas kontaktot?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem házibulizni akarok egy húsz fős társasággal, csak nekik az is baj, ha beülök a kocsiba a baratnőim mellé, és elmegyek hozzájuk pl. kavézni, beszélgetni. Kialakukóban van egy új párkapcsolatom, de szabalyosan tiltanak a sráctól, mellé se ülhetek be az autóba, szigorúan csak szabadban talalkozhatunk, megtartva a távolságot. Szüleim nem veszélyesztetett korosztály, és még csak betegségük sincs. Viszont én kezdek becsavarodni, jelenleg a munkahelyemen is zárva, és nálunk nincs home office.

Szégyellem, hogy 23 évesen ezt kell átélnem.


2020. ápr. 15. 12:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
A szüleidnek igazuk van, erről szól a kijárási korlátozás. Szégyellheted is magad.
2020. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális gondolkodás! Ha mindenki így gondolkodna mint a szüleid, akkor sokkal kevesebb fertőzött lenne!
2020. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Mondjuk 23 évesen egy dolog hogy a szüleid tiltanak meg bármit és engedelmeskedsz, a másik meg, hogy nem látod be, hogy az egész kijárási korlátozás arról szólna, hogy csak akkor érintkezzünk másokkal, ha nagyon muszáj.


Szegyellheted is magad, de teljesen más okból, mint gondolod..

2020. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Ha már te 23 évesen nem fogod fel, milyen óvintézkedéseket kell betartani a vírus terjedése érdekében, jó, hogy a szüleid figyelnek erre.
2020. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Nekik van eszük, amit sajnos te nem örököltél.
2020. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, 23 évesen én a helyedben azt szégyellném, hogy ennyi eszem van! Még jó, hogy a szülők értelmesek!
2020. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ha esetleg a barátnőd fertőzött (honnan tudhatnád, hogy nem az?) akkor hazaviszed a szüleidnek, meg átviszed ennek a kialakuló kapcsolatnak is. És ha az úriember ugyanolyan figyelmetlen, mint te, akkor simán hazaviszi a nagyinak, aztán meg majd lesz sírás. Még szerencse, hogy a szüleidnek van esze.
2020. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális, nem akarják, hogy beteg legyél, sem azt, hogy megfertőzd őket... Könnyű elkapni, továbbadni is, sajnos.
2020. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Azt kérdező, honnan tudod, hogy senkinek a társaságból nincs olyan családtagja, aki pl idősebb, vagy pl szívbeteg, vagy egyszerűen csak asztmás? Vagy azt honnan tudod, hogy van-e vkinek rejtett betegsége? Idióta vagy és felelőtlen, borzasztó, hogy ilyen satu legyen vki 23 evesen!
2020. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
13%
Aztán 23 évesen ki parancsol neked? Én is csak bejelentem hogy majd jövök. Legyél már önállóbb kicsit.
2020. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!